بری سیلبرت به خرید بیت کوین ادامه می‌دهد


بری سیلبرت، مدیر عامل گروه ارزهای دیجیتال، با اعلام اینکه در حال خرید بیت کوین در یک توییت اخیر است، روحیه گاوهای ارزهای دیجیتال را تقویت کرده است.

 سیلبرت معتقد است که بازار در حال حاضر به “حداکثر درد و فشار” رسیده است.

 این غول ارزهای دیجیتال، مایکل سیلور، مدیرعامل MicroStrategy را تکرار کرده است، که اخیراً با وجود ضررهای شدید، روند صعودی خود را دو چندان کرده است.

 روز چهارشنبه، شاخص ترس و طمع کریپتو، که هر روز توسط alternative.me به روز می شود، ارزش 7 را ثبت کرد و عمیق تر در قلمرو “طمع افراطی” فرو رفت.

 همانطور که گزارش شده بود، مدیر عامل سابق BitMex، آرتور هیز، در یک پست وبلاگ اخیر به سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال در مورد “سواری وحشیانه به سمت نزول” هشدار داد.  هیز هشدار داد که تعطیلات آخر هفته آینده برای بازار در بحبوحه کشمکش بین گاوها و خرس ها حیاتی خواهد بود.

 اوایل امروز، بیت کوین به پایین ترین سطح روزانه 20530 دلار سقوط کرد و خرس ها تلاش زیادی برای شکستن به زیر سطح حمایت محوری 20000 دلار داشتند.

همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، مدیر عامل Galaxy Digital مایک نووگراتز پیش بینی کرد که مدتی طول می کشد تا بیت کوین به طور کامل از افت اخیر بهبود یابد.

 بزرگترین ارز دیجیتال جهان از نوامبر بیش از 70 درصد از ارزش خود را کاهش داده است.

 نگرانی‌ها در مورد سیاست پولی بسیار جنگ طلبانه فدرال رزرو ایالات متحده همچنان بر بیت کوین فشار می آورد.  بانک مرکزی “به شدت” روی مبارزه با تورم متمرکز است.

 نووگراتز بارها اعلام کرده است که اگر فدرال رزرو افزایش نرخ بهره را متوقف کند، ممکن است یک چرخش صعودی اتفاق بیفتد.

پیتر برانت، چارتیست کهنه‌کار اخیراً در توییتی نوشت که اگر خرس‌ها در نهایت سطح حمایت آهنین را آزمایش کنند، بیت‌کوین می‌تواند شاهد یک رشد تسکین باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − 2 =