بلاک‌فای برای برداشت ارزهای دیجیتال مسدودشده به دادگاه درخواست داد

بلاک‌فای برای برداشت ارزهای دیجیتال مسدودشده به دادگاه درخواست داد

بلاک‌فای برای برداشت ارزهای دیجیتال مسدودشده به دادگاه درخواست داد

وام دهنده کریپتو BlockFi از دادگاه ورشکستگی ایالات متحده درخواست کرده است تا بتواند رمزارز موجود در کیف پول های BlockFi را به کاربران بازگرداند.

پلتفرم وام‌دهی کریپتوهای ورشکسته BlockFi درخواستی را ارائه کرده است که از دادگاه ورشکستگی ایالات متحده درخواست می‌کند تا به کاربرانش اجازه دهد دارایی‌های دیجیتالی را که در حال حاضر در کیف پول‌های BlockFi قفل شده است، برداشت کنند.

در درخواستی که در 19 دسامبر به دادگاه ورشکستگی ایالات متحده در ناحیه نیوجرسی ارائه شد، وام دهنده از دادگاه درخواست کرد تا به برداشت مشتری از حساب های کیف پولی که از 10 نوامبر در این پلت فرم مسدود شده اند، احترام بگذارد.

اسناد دادگاه همچنین اجازه به روز رسانی رابط کاربری را برای منعکس کردن صحیح تراکنش ها در زمان توقف پلت فرم درخواست می کنند.

BlockFi در ایمیلی که به طور گسترده برای کاربران آسیب دیده ارسال شده است، این حرکت را گامی مهم به سمت هدف ما برای بازگرداندن دارایی ها به مشتریان از طریق پرونده های فصل 11 نامیده است و افزود:

اعتقاد ما بر این است که مشتریان بدون ابهام مالک دارایی های دیجیتال در حساب های کیف پول BlockFi خود هستند.
به گفته BlockFi، این حرکت بر برداشت‌ها یا نقل و انتقالات از حساب‌های بهره BlockFi که در حال حاضر متوقف شده‌اند، تأثیری نخواهد داشت.

پلتفرم وام دهی همچنین نشان داده است که قصد دارد از دادگاه عالی برمودا تسکین مشابهی در رابطه با حساب های کیف پول BlockFi که در BlockFi International Ltd نگهداری می شود، دریافت کند.

BlockFi International یکی از شرکت های تابعه این شرکت مستقر در برمودا است که فعالیت های غیر آمریکایی خود را اداره می کند.

تیفانی فونگ، وبلاگ نویس کریپتو، ارتباطی را که BlockFi در 19 دسامبر برای او ارسال کرد، به اشتراک گذاشت و اظهار داشت که به نظر می رسد شرکت درگیر در مقایسه با پرونده ورشکستگی BlockFi در نوامبر، بسیار سریعتر از درجه سانتیگراد است که بیش از پنج ماه پیش اعلام ورشکستگی کرد.

با توجه به اسناد دادگاه، جلسه رسیدگی برای تصمیم گیری در مورد موافقت با این درخواست در 9 ژانویه تعیین شده است.

قرار است جلسه جداگانه ای در مورد حساب های کیف پول که در BlockFi International Ltd برگزار می شود در 13 ژانویه در دادگاه عالی برمودا برگزار شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + سیزده =