افزایش قیمت دوج کوین

به دنبال تصاحب توییتر ایلان ماسک، دوج کوین دو برابر شد

دوج کوین یکی از برندگان همه جانبه در میان بزرگترین ارزهای رمزنگاری شده صنعت در ماه گذشته است که قیمت آن تقریباً دو برابر شده است.

با انتشار خبر تکمیل قرارداد 44 میلیارد دلاری ایلان ماسک برای خرید پلتفرم رسانه اجتماعی توییتر در هفته گذشته، سکه میم امروز به 0.1277 دلار رسید، سطحی که از می 2022 مشاهده نشده است.

بر اساس داده‌ها، این نشان‌دهنده افزایش عظیم 117 درصدی ارزش در دو هفته گذشته و تا 107 درصد در 30 روز گذشته است.

آخرین رالی همچنین به Dogecoin کمک کرد تا از Cardano (ADA) به عنوان هشتمین دارایی بزرگ صنعت پیشی بگیرد – با ارزش بازار 16.4 میلیارد دلار، DOGE در حال حاضر تقریباً 2 میلیارد دلار از ADA جلوتر است.

با نگاهی به عملکرد ارزهای رمزپایه با ارزش بازار بیش از 5 میلیارد دلار در ماه گذشته، اتریوم (ETH) نایب قهرمان، با 18 درصد افزایش نسبت به بازه زمانی، با اختلاف زیادی پشت سر DOGE قرار گرفته است.

سایر سودآورهای قابل توجه عبارتند از Polygon، Binance Coin (BNB) و Avalanche (AVAX) که به ترتیب 17٪، 14٪ و 11٪ افزایش یافته اند.

یکی دیگر از میم کوین های محبوب شیبا اینو (SHIB) در ماه گذشته 12 درصد افزایش داشته است، در حالی که بیت کوین (BTC) که در حال حاضر با قیمت حدود 20,390 دلار معامله می شود، تنها 4.8 درصد نسبت به مدت مشابه افزایش یافته است.

دوج کوین به عنوان ارز رمزپایه مورد علاقه ماسک شناخته می‌شود – این میم کوین پس از اینکه ایلان ماسک آن را در یک سری توییت در سال گذشته تایید کرد، مورد توجه قرار گرفت و حتی آن را به عنوان چیز بزرگ بعدی معرفی کرد.

رئیس تسلا حتی یک بار به شوخی خود را «دوج‌پدر» نامید و توییت‌هایش بر حرکت قیمت دوج‌کوین تأثیر گذاشت و به رساندن این ارز دیجیتال به بالاترین قیمت 0.67 دلار در ماه می 2021 کمک کرد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *