بیت کوین، اتر و کاردانو برای سومین هفته متوالی افزایش یافتند

افزایش بیت کوین، اتر و کاردانو

بیت کوین، اتر و کاردانو برای سومین هفته متوالی افزایش یافتند

بیت کوین روز جمعه پس از ریزش کوتاهی که در روز پنجشنبه داشت، آستانه 24000 دلار را پس گرفت. روز شنبه، با تلاش معامله گران برای بازپس گیری سطح ارزنده 25،000 دلار، بزرگترین ارز دیجیتال از نظر ارزش بازار تا 24850 دلار افزایش یافت.

از سوی دیگر، اتریوم پس از جهش 7 درصدی قیمت، روز شنبه تا 2019 دلار افزایش یافت و ششمین هفته افزایش متوالی خود را ثبت کرد. در هفت روز گذشته، در حالی که سرمایه گذاران مشتاقانه منتظر ارتقای Merge هستند، اتر تقریباً 15.63 درصد و بیش از 100 درصد از پایین ترین سطح ژوئن افزایش یافته است.

ارز های رمزنگاری شده در سراسر محدوده نیز تا آخر هفته افزایش یافته اند، به طوری که Cardano، Solana، Polygon و BNB به ترتیب بیش از 7٪، 10٪، 10٪ و 4٪ در 24 ساعت گذشته افزایش یافته اند.

پس از زیان دهی در اول سال، اکثر دارایی های رمزنگاری بهبود یافته اند، اگر چه هنوز از بالاترین سطح خود فاصله دارند. این بازگشت در بازار های سنتی منعکس شده است، به طوری که حدود 70 درصد از سهام در بورس نیویورک و شاخص های S&P500 و نزدیک هفته را بالاتر بسته اند.

آخرین داده ‌های CPI نشان می‌دهد که نرخ‌ های تورم بالای ۴۰ سال اخیر در نهایت کاهش می‌یابد و احتمال افزایش مجدد نرخ‌ های گسترده دیگر از سوی فدرال رزرو در ماه سپتامبر را کاهش می‌دهد و اعتماد سرمایه‌گذاران را به بازار ارز های دیجیتال باز می‌گرداند.

در دو ماه گذشته، مدیران دارایی بزرگ نیز خدمات دارایی های دیجیتال را راه اندازی کرده اند و دلیل آن افزایش علاقه مشتریانشان است.

در مصاحبه جمعه، آنتونی اسکاراموچی، بنیانگذار Skybridge Capital، خاطر نشان کرد که شرکت‌های نهادی با توجه به عرضه محدود بیت‌کوین، شوک تقاضا برای بیت‌کوین ایجاد می‌کنند و باعث افزایش قیمت‌ها می‌شوند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − پنج =