بیت کوین بیشترین سود را در 6 ماه گذشته ثبت میکند

سود بیت کوین در 6 ماه گذشته

بیت کوین بیشترین سود را در 6 ماه گذشته ثبت میکند

به نظر می رسد معامله گران در حالی که منتظر آمارهای تورمی بیشتر در هفته آینده هستند، ترس از نرخ بهره را کنار می گذارند.

بیت کوین (BTC) و اتر (ETH) هر دو روز جمعه به شدت بالاتر رفتند و بیت کوین بیشترین افزایش روزانه خود را در شش ماه گذشته ثبت کرد. در 24 ساعت گذشته بیش از 5 درصد افزایش داشت، در حالی که اتریوم در این مدت 10 درصد افزایش یافت، اگرچه هر دو ارز دیجیتال بیش از 50 درصد در سال کاهش داشتند.
به نظر می رسد فشار روز جمعه با سیگنال هایی مرتبط باشد که بانک مرکزی ایالات متحده مسیر خود را از انقباض پولی به تسهیل پولی در سال 2023 تغییر خواهد داد و در این روند نرخ بهره را کاهش خواهد داد.
با توجه به ‘نقاط نقطه’ فدرال رزرو، بانک مرکزی اکنون در نظر دارد تا نرخ بهره را به بالای 3.5 درصد در سال 2023 برساند و تا پس از سال 2024 به زیر 3 درصد عقب نشینی نکند. نمودار نقطه ای نشان دهنده انتظارات فدرال رزرو از سطوح نرخ بهره آینده است.
رئیس فدرال رزرو شیکاگو، چارلز ایوانز، روز پنجشنبه تلویحاً اعلام کرد که گزارش تورم هفته آینده به بانک کمک می کند تا افزایش نرخ بهره را در آینده تعیین کند. ایوانز گفت که او انتظار دارد که نرخ ها در حدود 3.5٪ تا 4٪ افزایش یابد، اما شاید ما مجبور نباشیم این کار را به این زودی انجام دهیم.
بیت کوین در معاملات سنگینی که از اواخر شب پنجشنبه آغاز شد، 9 درصد افزایش یافت. قیمت در ساعت 3:00 UTC افزایش یافت و در بیشتر روز جمعه به افزایش خود ادامه داد. بزرگترین ارز دیجیتال بر اساس ارزش بازار اخیراً بالای 21000 دلار معامله شد.
اتر، دومین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار، 5.4 درصد افزایش یافت، همچنین با حجم بالاتر از حد متوسط. نمودار ساعتی ETH نشان می دهد که صعود آن یک شبه در همان بازه زمانی BTC آغاز شده است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 1 =