بیش از ۲۰ میلیارد توکن شیبا اینو توسط پورتال سوزاندن این میم کوین از گردش خارج شده است

بیش از ۲۰ میلیارد توکن شیبا اینو توسط پورتال سوزاندن این میم کوین از گردش خارج شده است دارا صدهزاری

پورتال رایت شیبا اینو که اخیراً راه اندازی شده است، هنوز هم کمتر از یک هفته پس از راه اندازی، محبوبیت زیادی پیدا می کند.  در 24 ساعت اول پس از راه اندازی، دسته رسمی SHIB توییتر گزارش داده بود که هشت میلیارد توکن سوزانده شده است زیرا صاحبان SHIB توکن های خود را به طور دسته جمعی سوزاندند.  اکنون، کمتر از یک هفته پس از عرضه، این رقم بیش از دو برابر شده است.

 در حال حاضر، گزارش‌ها حاکی از آن است که بیش از 20 میلیارد توکن SHIB از زمان راه‌اندازی این پورتال در روز یکشنبه سوزانده شده است.  با سوزاندن توکن های SHIB، کاربران به طور دائم آنها را از منبع در حال گردش با انتقال آنها به آدرس رایت حذف می کنند.  به این ترتیب می‌توان توکن را کمی کمیاب‌تر کرد و به طور بالقوه قیمت توکن را افزایش داد.

 تحولات اخیر شیبا اینو

 شرکت Welly با تم برگر Shiba Inu اعلام کرده است که جامعه SHIB 15 درصد از سهام خود را در تجارت خود خواهد داشت.  بخشی از درآمد حاصل از تمام فعالیت ها به جامعه اختصاص می یابد.  همچنین، جامعه می‌تواند تصمیم بگیرد که آیا این توکن‌ها را برای هدف دیگری بسوزاند یا استفاده کند.  Welly قبلاً اعلام کرده بود که قصد دارد بخشی از درآمد دریافتی در توکن‌های SHIB را بسوزاند.

در آغاز ماه مارس، Shiba Inu شراکت پیشرفته خود را در دنیای مد اعلام کرد زیرا ممکن است در راهپیمایی‌های سطح شیبدار آتی، گروه‌های SHIB و جان ریچموند حضور داشته باشند.

 در همین حال، نهنگ ها همچنان به انباشت SHIB ادامه می دهند، زیرا قیمت برای یک حرکت بزرگ دیگر آماده می شود.  در ساعات اخیر، دو نهنگ برتر اتریوم نزدیک به 200 میلیارد SHIB خریدند.

 اولین تراکنش خرید SHIB گزارش شده توسط WhaleStats مربوط به نهنگ Ethereum “Bombur” بود که اولین 50,852,928,611 SHIB یا به ارزش 1,153,852 دلار را خرید.  تراکنش دیگری که توسط WhaleStats در ساعات اخیر گزارش شده است مربوط به نهنگ ETH “BlueWhale0073” است که 143,334,055,785 SHIB دیگر یا به ارزش 3,176,282 دلار خریداری کرده است.  در ماه آوریل، نهنگ‌ها، یا نهنگ‌های بزرگ، کاملاً برجسته بودند و به دلیل خرید شیبا اینو شهرت داشتند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × دو =