56میلیارد شیبا اینو سوزانده شد

در اواخر آوریل، پورتال رایت Shiba Inu ایجاد شد.  پورتال، که سوزاندن سیستماتیک توکن های SHIB را امکان پذیر می کند، در ارتباط با توسعه دهندگان توکن RYOSHIS VISION توسعه یافته است.  علاوه بر این، گفته شد که صاحبان burntSHIB 0.49٪ از کل تراکنش های RYOSHI را دریافت خواهند کرد.

 همانطور که گزارش شده است، پس از راه اندازی پورتال رایت SHIB، صاحبان SHIB به تعداد زیادی توکن خود را سوزاندند و در نتیجه هشت میلیارد توکن در کمتر از 24 ساعت نابود شدند.  از زمان سوختگی اولیه، که حدود دو ماه پیش رخ داد، توکن های SHIB بیشتری مشعل شده اند.

 همانطور که پورتال رایت Shiba Inu به دستیابی به نقاط عطف جدید ادامه می دهد، گزارش های اخیر نشان می دهد که بیش از 56 میلیارد توکن SHIB سوزانده شده است.

 افزایش حجم معاملات شیبا اینو

 با ادامه انباشت، SHIB در بین 10 نهنگ برتر از نظر حجم معاملات در بین 100 نهنگ بزرگ ETH در 24 ساعت گذشته قرار گرفت.  شیبا اینو همچنان با فشار خرید از سوی نهنگ ها مواجه است زیرا در بین 10 توکن برتر خریداری شده در بین 2000 نهنگ بزرگ ETH در 24 ساعت گذشته قرار دارد.

 در حال حاضر، 5000 نهنگ برتر ETH دارای 663117830 دلار SHIB هستند.  شیبا اینو همچنین بزرگترین موقعیت نمادین است که نهنگ ها در اختیار دارند.  در زمان انتشار، Shiba Inu نزدیک به 7.52 درصد کاهش داشت و به 0.000011 دلار رسید که در هفته گذشته 33.79 درصد افزایش داشت.

 در 21 ژوئن، شیبا اینو (SHIB) به شدت بیش از 45 درصد رشد کرد تا به یکی از بزرگترین برندگان در بازار کریپتو تبدیل شود.  بر اساس آمار WhaleStats، تعداد دارندگان Shiba Inu به 1189796 افزایش یافته است که نشان دهنده رشد در ماه ژوئن است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *