تتر استیبل کوین USDT را در پالیگان عرضه می‌کند


تتر، شرکتی که پشت سر بزرگترین استیبل کوین از نظر ارزش بازار قرار دارد، اکنون استیبل کوین USDT خود را در Polygon عرضه می کند.  تتر ابتدا از طریق لایه Omni بر روی پروتکل بیت کوین صادر شد، اما از آن زمان به شبکه های دیگر مانند اتریوم و TRON مهاجرت کرد و در نتیجه حجم معاملات و نقدینگی افزایش یافت.

 تتر سومین ارز دیجیتال بزرگ جهان است که تنها پس از بیت کوین و اتریوم، ارزش بازاری آن تا زمان انتشار حدود 76.8 میلیارد دلار است.  گذشته از این، تتر قبلاً از راه اندازی یک توکن جدید مرتبط با پزو مکزیک (MXNT) خبر داده بود.  هدف از این توکن افزایش دید و تاثیر شرکت در آمریکای لاتین است.

 اکثر استیبل کوین‌ها توسط ذخایر ارزی پشتیبانی می‌شوند تا در صورت انتخاب کاربران برای برداشت وجه، وثیقه کافی ارائه کنند.  با این حال، TerraUSD یا UST بخشی از نسل جدیدی از استیبل کوین‌های الگوریتمی است که سعی می‌کنند دلار خود را بر اساس کد قرار دهند.  اعتماد سرمایه گذاران به استیبل کوین ها اخیراً پس از سقوط Terra UST مورد آزمایش قرار گرفته است.

 استیبل کوین الگوریتمی، TerraUSD، و توکن خواهرش، LUNA، محرک‌های اصلی بازار نزولی بوده‌اند، به طوری که TerraUSD در عرض چند روز عملاً به صفر دلار سقوط کرد و تنها در Terra بیش از 60 میلیارد دلار از بین رفت.

 همانطور که قبلا توسط U.Today گزارش شده بود، سرمایه گذاران بیش از 7 میلیارد دلار از تتر پس از مدت کوتاهی از قیمت دلار خود خارج کردند.  در پاسخ به نگرانی‌های مطرح شده درباره ذخایر بزرگ‌ترین استیبل کوین جهان، تتر اخیراً 82.4 میلیارد دلار کل دارایی‌های تلفیقی را گزارش کرده است.

 در 19 می، تتر گزارش ذخایر تلفیقی خود را منتشر کرد که نشان دهنده کاهش 17 درصدی اوراق تجاری در سه ماهه نسبت به فصل گذشته از 24.2 میلیارد دلار به 19.9 میلیارد دلار است.  این گزارش همچنین نشان دهنده افزایش سرمایه گذاری های گروه در بازار پول و اسناد خزانه داری ایالات متحده است که از 34.5 میلیارد دلار به 39.2 میلیارد دلار افزایش یافته است که بیش از 13 درصد افزایش یافته است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + پنج =