تتر و یو‌اس‌دی کوین به‌زودی به شبکه کاردانو اضافه می‌شوند

تتر و یو‌اس‌دی کوین به‌زودی به شبکه کاردانو اضافه می‌شوند دتذت صدهزاری

از زمان آغاز به کار تتر، استیبل کوین ها در فضای ارزهای دیجیتال وجود داشته اند، اما تا همین اواخر هیچ استیبل کوین قابل توجهی در اکوسیستم کاردانو وجود نداشته است.  چارلز هاسکینسون، بنیانگذار کاردانو و یکی از بنیانگذاران اتریوم در توییتر اعلام کرد که استیبل کوین ها به بلاک چین کاردانو می آیند.

 توییت آقای هاسکینسون یک توییت نقل قول از توییت دیگری بود که از حساب توییتر WingRiders ارسال شده بود:

 Wingriders یکی از هیجان‌انگیزترین DEX‌هایی است که در Cardano راه‌اندازی می‌شود و اکنون آن‌ها استیبل کوین‌ها را می‌آورند!  بنیانگذار کاردانو در توییت خود گفت.

 WingRiders، یک صرافی غیرمتمرکز (DEX) در Cardano با بنیاد Milkomeda همکاری کرده است تا دو مورد از محبوب ترین استیبل کوین ها را در بلاک چین اصلی Cardano معرفی کند.

 این دو پروتکل از زنجیره جانبی پل Milkomeda (طراحی شده توسط dcSpark) و ماشین مجازی اتریوم آن (EVM) استفاده می‌کنند تا تجارت تتر و استیبل کوین USDC را برای اولین بار در Cardano فعال کنند.  در نظر گرفته شده است که استیبل کوین ها به عنوان یک دارایی امن برای کاربران در شرایط نوسان بازار عمل کنند.

 چگونه استیبل کوین های تتر (USDT) و USDC روی کاردانو کار خواهند کرد

 این فرآیند با انتقال توکن های مبتنی بر اتریوم ERC-20 توسط کاربران به زنجیره جانبی Milkomeda با استفاده از Metamask و Nomad bridge (ممیزی شده توسط Quantstamp) کار می کند.  Milkomeda یک زنجیره جانبی Cardano است که از EVM برای پشتیبانی از توکن‌های ERC20 که برای کاربر نگهداری می‌شوند (به عنوان مثال در کیف پول Flint آنها یا دوباره با استفاده از Metamask) استفاده می‌کند.

 استیبل کوین ها به کاردانو مهاجرت می کنند

توکن‌های ERC-20 توسط یک دروازه قفل می‌شوند، که سپس توکن‌های بومی Cardano را در بلاک چین Cardano صادر می‌کند.  ممکن است از کیف پول Flint برای این کار استفاده شود.

 قراردادهای هوشمند برای پخش نسخه های پیچیده USDT و USDC استفاده خواهد شد.

 هر زمان که یک نسخه ERC-20 از استیبل کوین به شبکه متصل شود، نسخه‌های بسته‌شده استیبل‌کوین‌های USDT و USDC در بلاک چین کاردانو منتشر می‌شوند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + 2 =