تتر یک استیبل کوین با پشتوانه یوان چین راه‌اندازی کرد

تتر یک استیبل کوین با پشتوانه یوان چین راه‌اندازی کرد

تتر، ارائه‌دهنده پیشرو خدمات مالی مبتنی بر بلاک چین، یک استیبل کوین فراساحلی با پشتیبانی یوان چین راه‌اندازی کرده است.

استیبل کوین جدید، CNH₮، دو تا از بزرگترین اقتصادهای جهان را ترکیب می کند و تراکنش با یوان چین (CNH) را به شکل ایمن و دیجیتالی آسان تر می کند.

با راه اندازی CNH₮، تتر به گسترش مجموعه استیبل کوین های دیجیتال خود که از USDT، EURT و MXNT تشکیل شده است، ادامه می دهد. هدف همگی این است که اقتصاد جهانی بتواند ارزش را به سرعت، ایمن و مقرون به صرفه به حرکت درآورد.

CNH₮ برای نمایش دیجیتالی یوان چین طراحی شده است و 1:1 توسط ارز ذخیره شده پشتیبانی می شود. این ذخیره توسط شریک تتر، Capital Union، یک مؤسسه مالی پیشرو بین المللی بوتیک مستقر در باهاما اداره می شود. اتحادیه سرمایه نیز مسئولیت نگهداری و حسابرسی ذخیره را بر عهده دارد.

این شرکت گفت یکی از مزیت‌های کلیدی CNH₮ این است که معاملات مقرون‌به‌صرفه و ایمن را به یوان چین امکان‌پذیر می‌کند و نیاز به پرداخت هزینه‌های بزرگ تراکنش را هنگام ارسال CNY به آن سوی مرزها از بین می‌برد، زیرا CNH₮ تقریباً بلافاصله و بدون ارسال می‌شود. نیاز به واسطه

علاوه بر این، CNH₮ کاملاً با مقررات چین مطابقت دارد و در چندین صرافی از جمله OKEx و Huobi در دسترس است.

این اولین استیبل کوینی است که بر روی بلاکچین ترون راه اندازی شده است و در نظر گرفته شده تا روشی کارآمدتر و مقرون به صرفه تر را برای تراکنش افراد بین ارزهای مختلف ارائه دهد.

انتظار می رود راه اندازی این استیبل کوین جدید باعث بهبود نقدینگی و کاهش هزینه تراکنش برای کسانی شود که از آن استفاده می کنند. همچنین دسترسی کاربران به یوان چین و سایر ارزهای بین المللی را آسان تر می کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *