تحلیل قیمت بیت کوین برای سال1400

پیش بینی قیمت بیت کوین 1400

پیش بینی قیمت بیت کوین در سال 1400

سلام به شما آلندی های عزیز امیدوارم که حالتون عالی باشه .

با توجه به رشد های چند صد درصدی بازار ارز های دیجیتال افراد به دنبال این هستند که بدانند آیا هنوز فرصت برای وارد شدن هست یا دیگر فرصتی نمانده و بازار رشد خود را کرده است ؟

در ادامه برای پاسخ به این سوال با ما همراه باشید.

بیت کوین در سالی که گذشت :

قیمت بیت کوین افت و خیز های زیادی را در طی سالیان داشته است ، اما در سال اخیر عمده ی رشد خود را کرده است به طوری که در یکم فروردین 1399 قیمت هر بیت کوین 6 هزار و 76 دلار بود اما در یکم فروردین 1400 به 55 هزار و 638 دلار رسید.  یعنی در یکسال قیمت هر بیت کوین 815 درصد رشد کرد .

در ابتدای سال بیت کوین همچنان یک سرمایه گذاری حاشیه ای در دنیا حساب می شد که از طرف سرمایه گذاران معروفی چون وارن بافت هم به عنوان “نداشتن ارزش” شناخته می شد . اما در پایان سال با رشد شگفت انگیز خود موضوع اصلی سرمایه گذاران بزرگ شده است.

در دی ماه بود که بیت کوین وارد کانال 40 هزار دلار شد و از میلیاردر معروف ایلان ماسک با توییت های خود جامعه را به سمت و سوی این بازار ترغیب می کرد.

حضور شرکت های بزرگ :

افزایش بیت کوین در سالی که گذشت بیشتر وابسته به جلب سرمایه گذاران نهادی مانند تسلا بوده است ، که 1.5 میلیارد دلار بیت کوین خریداری کرد. همچنین پی پال در ماه نوامبر(آذر) پس از اجرای محدودتر سیستم عامل ارز رمزنگاری شده خود را به روی همه مشتریان ایالات متحده باز کرد.

چندین سرمایه گذار برجسته وال استریت ، از جمله استنلی دراکنمیلر و پاول تودور جونز ، نیز از بیت کوین استقبال کرده اند. سرمایه گذار مشهور ، بیل میلر ، بنیانگذار Miller Value Partners ، سال گذشته در نامه ای به مشتریان ، چشم انداز صعودی خود را در مورد بیت کوین تأیید کرده بود.

همچنین براساس گزارش کوین دسک، به گفته جهان چو ، بنیانگذار و شریک مدیریت Kenetic ، یک شرکت حاضر در هنگ کنگ ، « بیت کوین در حال آزمایش کانال قیمت 60 هزار دلار است و سرمایه گذاری نهادی همچنان با شرکت اینترنتی چینی Meitu که آخرین شرکتی است که بیت کوین را خریداری کرده است، حرکت می کند.»

این در حالی است که برخی هنوز از بیت کوین حمایت نمی کنند. بیل گیتس به سرمایه گذاران هشدار داده بود و حتی در یکی از مصاحبه خود گفت که جهان بدون ارزهای دیجیتالی جای بهتری خواهد بود، همچنین یلن گفت بیت کوین «روشی بسیار ناکارآمد برای انجام معاملات» است.

تحلیل قیمت بیت کوین برای سال 1400قیمت بیت کوین در آینده چه می شود؟

در حال حاضر بازار رمز ارز ها و بیت کوین در حال جا افتادگی بیشتر در جهان هستند و شاهد به وجود آمدن صرافی ارز های دیجیتال در دنیا هستیم . همچنین دنیا در حال رفتن به سمت پرداخت با رمز ارز ها دارد پیش می رود .

به دنبال آن بازار های سهام همانند سهام آمریکا کم کم در حال وارد کردن ارز ها دیجیتال به خود هستند و با این اتفاق پول های فراوانی از سرمایه گذاران به این بازار وارد می شود که می تواند رشد چندین برابری را به وجود بیاورد.

قطار تازه به حرکت در آمده :

حقیقتی که هست قطار ارز های دیجیتال به حرکت افتاده و هرچه زود با این قطار آشنا شوید در آینده با سرعت بیشتری پیشرفت می کنید!

ارز های دیجیتال هنوز هم در اول راه خود هستند و راه زیادی را برای طرقی دارند ، پس با اطمینان می توان گفت آینده از آن این رمز ارز ها می باشد و با یادگیری نحوه ی کار و درک فرایند ها و متخصص شدن در معاملات می توان به سود های خوبی هم از این بازار دسترسی پیدا کرد.

هیجانی نشوید:

لطفاً هیجانی نشوید ! این بازار همان گونه که رشد های چند صد درصدی را دارد ریزش های چند صد درصدی را نیز تجربه کرده است !

پس اگر به فکر سرمایه گذاری در این بازار هستید حتما از یک متخصص مشورت بگیرید و بی گدار به آب نزنید . با توجه به مدت سرمایه گذاری کوتاه مدت ، میان مدت و  بلند مدت استراتژی های سرمایه گذاری بخصوص در این بازار متفاوت است.

اگر بازار ریزش کرد چه میشود ؟ سرنوشت بورس در انتظار مردم است ؟

حقیقت این است که اگر شما به دنبال ثروتمند شدن دی چند ماه آن هم بدون هیچ زحمتی هستید باید بگم که اتفاقاتی به شدت بدتر از بورس در انتظار شماست !

بازار های مالی به تخصص نیاز دارند و اگر شما بدون دانش و تجربه کافی وارد شوید آن هم در یک بازار در سطح جهانی ، به احتمال زیاد کل سرمایه خود را به باد خواهید داد !

مخصوصاً در بازاری که دامنه نوسان ندارد و اگر شما زیان دیدید هیچ بخش دولتی یا بخش خصوصی پاسخ گوی شما نخواهد بود ! و تنها می توانید یقه خود را بگیرید که چرا همینجوری و با عجله وارد شدید.دامنه نوسان یکی از تفاوت های بورس و ارز دیجیتال هست که میتوانید مقاله کامل آن را مشاهده کنید

 

باز هم تکرار میکنم لطفاً از هر مرجعی که می توانید آموزش های کافی را در این خصوص دریافت کنید بعد اقدام کنید ! این بازار شوخی ندارد ! و اگر به دنبال این هستید که در یکی دو ماه ثروتمند شده و بعد خارج از این بازار شوید بهتر است اصلا سمت این بازار نیایید!

اما در جواب اینکه اگر روند بازار نزولی شد چه می شود؟

خب در اینکه هر بازاری هیچ گاه همیشه صعودی یا همیشه نزولی خواهد بود نیست ، اما اگر این بازار متوجه نزول شود شما در صرافی های بین المللی می توانید از فروش ارز های دیجیتال به سود برسید یعنی از ریزش بازار هم سود دریافت کنید.

بنابراین شما تنها کافیست این بازار را بشناسید و آن را خوبی یاد بگیرید حالا روند بازار هرچه بود مطابق آن سود کسب کنید .

مخلص کلام :

آینده ی ارز های دیجیتال روشن است و بالاخره مجبور به یادگیری و درک مفاهیم آن خواهید بود ، اما کسانی جلو می افتند که از الان به فکر یادگیری این بازار و قوی شدن در آن هستند نه کسانی که 10 سال بعد یادشان می افتد همین بازاری وجود داشته !

در سال 1400 احتمال شش رقمی شدن بیت کوین وجود دارد در حالی که برخی تحلیل گران نیز درصدی احتمال ریزش نیز می دهند. اما نکته ای که هست بازار هر روندی داشت شما نیاز به آموزش دارید و با آموزش درست می تواند از هر روندی در این بازار سود بگیرید.

 

اگر در این بازار فعالیت داشتین در زیر همین مقاله برای ما از تجربیات خود بنویسید.

 

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 20 =