تراست ولت در پی همکاری با بایننس کانکت گزینه خرید را اضافه کرد

trust wallet and binance

Trust Wallet، کیف پول ارزهای رمزنگاری‌شده که متعلق به صرافی بایننس است، یکپارچگی قابل‌توجهی را برای امکان خرید آسان‌تر ارزهای دیجیتال تکمیل کرده است.

 این شرکت روز چهارشنبه به کوین تلگراف اعلام کرد، پلتفرم Trust Wallet، ارائه‌دهنده رسمی فیات به کریپتو بایننس بایننس کانکت را با برنامه‌ای ادغام کرده است تا به تدریج کاربران را قادر سازد تا بیش از 200 دارایی رمزنگاری را مستقیماً از کارت‌های اعتباری یا نقدی خریداری کنند.

 گزینه جدید خرید ارز دیجیتال Trust Wallet برای ساده کردن فرآیند خرید ارزهای دیجیتال طراحی شده است و به کاربران تأیید شده Trust Wallet امکان می دهد تا کیف پول خود را با بیش از 40 ارز فیات تامین کنند.

 برای افزودن وجوه به Trust Wallet از طریق Binance Connect، کاربران باید با چک های Know Your Customer (KYC) مشابه چک های موجود در Binance را انجام دهند.  یکی از سخنگویان بایننس به کوین تلگراف گفت: «این استاندارد و فرآیندی مشابه KYC بایننس را حفظ خواهد کرد.

 این نماینده خاطرنشان کرد: کارمزد اضافه کردن سپرده در Trust Wallet از طریق Binance Connect 2٪ است.

 این ادغام برای همه مشتریان Trust Wallet به جز آنهایی که در کشورهای محدود مانند ایالات متحده، سنگاپور، چین، انتاریو کانادا، کوبا، بلاروس، کریمه و سایرین واقع شده اند، در دسترس است.  به گفته سخنگوی این ادغام روز سه شنبه به صورت زنده آغاز شد.

 ادغام جدید برای ارائه یک روش ساده و بدون درز برای کاربران برای دسترسی به Web3 یا دارایی های غیرمتمرکز طراحی شده است.  «پیش از این، کاربران Web3 برای خرید مستقیم رمزارز روی بلاک چین باید یک فرآیند طولانی را طی کنند.  آن‌ها باید این کار را از طریق صرافی‌های متمرکز مختلف انجام می‌دادند تا در نهایت دارایی‌های خود را به یک بلاک چین بفرستند.»

 بایننس در مورد مزایا و معایب تامین مالی یک حساب در Trust Wallet در مقابل افزودن وجوه در صرافی Binance توضیحی نداد.  این نماینده فقط عنوان کرد:

 این بستگی به نحوه استفاده از رمزنگاری خود دارد، با استفاده از Trust Wallet، راه آسان‌تری برای دریافت دارایی‌های کریپتو در بلاک چین‌های مختلف و ورود به دنیای Web3 خواهد بود.

 بایننس کانکت که قبلاً با نام Bifinity شناخته می شد و در مارس 2022 راه اندازی شد، یک زیرمجموعه جدید بایننس است که بر فناوری پرداخت فیات به کریپتو متمرکز شده است.  Bifinity متعاقباً اخطاری از اداره رفتار مالی بریتانیا در مورد مشارکت این شرکت با شرکت سرمایه گذاری Eqonex دریافت کرد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − ده =