سازمان غیرمتمرکز خودمختار پشت Tron Network، Tron DAO، 600 میلیون TRX و 500 بیت کوین به ارزش 45 میلیون دلار و 15 میلیون دلار به ازای هر WuBlockchain به دست آورد.

 همانند سازوکار UST Terra، استیبل کوین USDD Tron با ارزهای دیجیتال بیت کوین و TRX پشتیبانی می شود، که ممکن است راهی مشکوک برای حفظ ثبات با دلار باشد زیرا بازار قبلاً مورد ناخوشایندی را با Terra دیده است.

 USDD قبلاً در Pancakeswap، Kyberswap، Sunswap و دیگر صرافی‌ها و پلتفرم‌های بزرگ غیرمتمرکز فهرست شده بود.

 همانطور که صفحه کاوشگر بلاک چین نشان می دهد، 255 میلیون USDD در گردش است زیرا Tron در حال جمع آوری ذخایر خود برای حمایت از استیبل کوین است.  با استفاده از وثیقه بزرگ پشت یک دارایی، یک ناشر می تواند عرضه آن را کنترل کند و قیمت را در بازار دیکته کند، که اساسا امکان وجود استیبل کوین ها را فراهم می کند.

 در مقایسه با UST، کل سرمایه بازار USDD به هیچ وجه به برادر بزرگتر خود، UST نزدیک نبود، که اکنون پس از مواجهه با تعداد زیادی از جریان های خروجی که باعث کاهش می شود، حدود 16 میلیارد دلار سرمایه دارد.

از بین تمام استیبل کوین‌های صادر شده توسط شبکه‌های بزرگی مانند Tron، USDD کوچک‌ترین است.  اما با شکست UST، ممکن است در واقع کاربران جدید بیشتری را جذب کند، به خصوص پس از ارائه نرخ بسیار بالا برای تامین نقدینگی.

 با توجه به داده‌های CoinMarketCap، رقیب اصلی USDD هنوز نتوانسته است پیوند خود را با دلار آمریکا بازیابی کند و اکنون در حدود 0.9 دلار معامله می‌شود.  USDD با وجود اصلاحات اخیر در بازار ارزهای دیجیتال هیچ مشکلی ندارد و با قیمت 1 دلار معامله می شود.

 در زمان انتشار، TRX با قیمت 0.07 دلار معامله می شود و 13 درصد در هفت روز گذشته در مقایسه با ضرر هفتگی 18 درصدی بیت کوین افزایش می یابد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *