Tron (TRX) از نظر سودآوری در 24 ساعت گذشته جایگاه اول را در بازار ارزهای دیجیتال به خود اختصاص داده است.  پیش از این، جایگاه اول برای مدت کوتاهی توسط “stablecoin” UST بود که به دلیل نوسانات بسیار بالا و depegging، از 10 تا 50 درصد به ارزش خود در دوره های زمانی مختلف افزایش می یابد اما بلافاصله آن را از دست می دهد.

 همانطور که صفحه CoinMarketCap نشان می دهد، TRX به طور فعال برای جایگاه اول در بازار با Terra’s UST “جنگ” می کند، که قیمت آن دائماً در حال نوسان است، در عرض چند ساعت تا 20٪ به ارزش خود افزایش می یابد و از دست می دهد.

از سوی دیگر، TRX عملکرد پایدارتری را نشان می‌دهد زیرا در ماه گذشته با وجود اصلاحات در بازار ارزهای دیجیتال، بیش از 30 درصد به ارزش خود رسیده است.  عملکرد مثبت TRX به انتشار استیبل کوین الگوریتمی USDD گره خورده است که از مکانیزم پشتیبانی مشابه TerraUSD استفاده می کند.

 اما علیرغم مشکلاتی که در رابطه با تثبیت روی UST وجود دارد، کاربران همچنان پول خود را به USDD وارد می‌کنند، زیرا ارزش بازار آن در حال حاضر به 500 میلیون دلار رسیده است، که حتی به 750 میلیون دلار Terra نزدیک‌تر شده است.

 تحلیل تکنیکال TRX

 در حالی که رشد اساسی Tron محرک اصلی آن در بازار است، TRX نیز از منظر فنی در جایگاه خوبی قرار دارد.  پس از بیش از 80 روز روند نزولی، بازار شاهد بازگشتی بود که آغاز روند صعودی سکه بود.

در زمان انتشار، TRX در یک روند صعودی قوی با افزایش شدید حجم معاملات طی یک اصلاح گسترده در ماه می حرکت می کند.  در برخی موارد، TRX در عرض چند روز بیش از 40٪ به ارزش خود رسید.  در حال حاضر، TRX در حال افزایش است و در سه روز گذشته بیش از 15 درصد افزایش یافته است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *