تعداد آدرس های کاردانو رکورد جدیدی را ثبت کرد دارا صدهزاری

بر اساس آخرین گزارش دارایی CryptoCompare، تعداد آدرس‌های دارای ADA در ماه گذشته با 2.99 درصد رشد به 5.2 میلیون نفر رسید که بخشی از آن به دلیل افزایش تعداد دارندگان توکن از 529000 در مارس به 679000 در آوریل می باشد.

 در این گزارش توضیح داده شده است که تعداد معامله‌گران کوتاه‌مدت دارای ADA با 44.6 درصد کاهش از 682000 در ماه مارس به 377000 در ماه گذشته رسیده است.

گزارش CryptoCompare نشان می‌دهد که فعالیت در بلاک چین کاردانو پس از کاهش ۶۲.۲ درصدی تراکنش‌های ماهانه به ۱.۱۷ میلیون، در حالی که میانگین آدرس‌های فعال با ۵۷.۷ درصد کاهش به ۵۲۰۰۰ رسید، «در ماه آوریل ضربه قابل توجهی را تجربه کرد».

 به همین ترتیب، تعداد آدرس‌های جدید روزانه با کاهش 59.1 درصدی به 23200 آدرس رسید.  در همین حال، میانگین کارمزد تراکنش ها در شبکه این ارز دیجیتال از 0.42 دلار در ماه مارس به 0.91 دلار در آوریل بیش از دو برابر شده است.

 قابل ذکر است، داده های زنجیره ای نشان می دهد که در حالی که فعالیت ها کند شده است، اکثر دارندگان ADA هنوز در حال انباشت هستند.  همانطور که گزارش شده است، علاقه خرده‌فروشی به این ارز دیجیتال “به سرعت در حال افزایش است”، در حالی که نهنگ‌ها اخیراً پس از فروش دارایی‌های خود در یک دوره 7 ماهه که منجر به تخلیه مقدار زیادی ADA در بازار شد، دوباره وارد روند انباشتی شده‌اند.

 نهنگ‌ها و کاربران خرده‌فروشی پس از کاهش قیمت آن به پایین‌ترین حد در 15 ماه گذشته، انباشت ارز دیجیتال را دوباره آغاز کردند.  اطلاعات به دست آمده از خوراک قیمت زنده CryptoCompare نشان می دهد که قیمت ADA پس از رسیدن به بالاترین قیمت 3 دلاری در آگوست سال گذشته در چند ماه گذشته به آرامی کاهش یافته است.

 سرمایه گذاران ADA ظاهراً وجوه خود را در سراسر بازار نزولی حفظ کرده اند.  داده‌های صفحه‌های قیمت کوین‌بیس نشان می‌دهد که ADA دارای یک زمان نگهداری معمولی ۱۲۱ روزه است، به این معنی که کاربران ADA در پلتفرم دارایی‌های خود را بیش از چهار ماه قبل از «فروش آن یا ارسال آن به حساب یا آدرس دیگری» نگه می‌دارند.

 بر اساس صرافی ارزهای دیجیتال، مدت زمان نگهداری طولانی «نشانه‌ای از روند انباشتگی» است، در حالی که زمان نگه‌داری کوتاه «نشان‌دهنده افزایش حرکت توکن‌ها است».

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *