تعداد هولدرهای بلندمدت شیبا اینو در دو ماه گذشته ۱٬۹۰۰ درصد رشد کرده است

تعداد هولدرهای بلندمدت شیبا اینو در دو ماه گذشته ۱٬۹۰۰ درصد رشد کرده است دارا صدهزاری

داده های ردیابی شده توسط شرکت تجزیه و تحلیل بلاک چین IntoTheBlock نشان می دهد که تعداد “هدلرها” یا آدرس هایی که قاتل خودخوانده دوج کوین را برای بیش از یک سال نگهداری می کنند، از اواخر ژانویه با 1900 درصد افزایش به 3750 نفر رسیده است. تعداد معامله‌گران یا آدرس‌هایی که کمتر از یک ماه نگهداری می‌شوند، با 38 درصد کاهش به 49790 نفر رسیده است.

موجودی سرمایه گذاران بلندمدت با 127 درصد افزایش به 27.93 تریلیون در مدت مشابه رسیده است. این آمار تنها در 30 روز گذشته 57 درصد افزایش یافته است.

موجودی «کروزرها» یا آدرس هایی با دوره نگهداری از یک تا 12 ماه، از ژانویه 2 درصد کاهش یافته است، در حالی که تعداد سکه های نگهداری شده توسط معامله گران با 40 درصد افزایش به 32 تریلیون رسیده است.

شیب جزئی به سمت “هدلینگ” شاید یک پیشرفت خوشایند برای ارز دیجیتال باشد، که اغلب به دلیل اینکه عزیز قمار است مورد انتقاد قرار می گیرد. تحلیلگران افزایش ارزش SHIB را به عنوان نشانه ای از کف و نزدیک شدن به پایان بازار ارزهای دیجیتال می دانند.

IntoTheBlock در یک پخش تلگرامی گفت: “هدلرهای SHIB در هفته های گذشته بی حوصله و انباشته مانده اند و با اعلام امروز رابینهود نتیجه داده است.”

روز سه‌شنبه، پلتفرم تجاری محبوب Robinhood Markets، shiba inu را فهرست کرد و درها را به روی تقریباً 17 میلیون کاربر خود باز کرد تا در معرض این ارز دیجیتال بی‌ثبات قرار بگیرند. بر اساس داده های ارائه شده توسط پلتفرم نمودار TradingView، SHIB در روز سه شنبه نزدیک به 22 درصد جهش کرد و بزرگترین افزایش درصدی یک روزه خود از 6 فوریه را به ثبت رساند.

موجودی توسط آدرس‌های دارای SHIB برای بیش از یک سال نگهداری می‌شود.

در حالی که انباشته شدن توسط دارندگان در طی اقدام اخیر قیمت دوار یک پیشرفت خوشایند برای گاوها است، مانده این آدرس ها هنوز تنها 5 درصد از کل عرضه در گردش 549 تریلیون را تشکیل می دهد. بر اساس گزارش IntoTheBlock، «کرویزرها» یا آدرس هایی با دوره نگهداری از یک تا 12 ماه، بیش از 93 درصد از عرضه را در اختیار دارند.

در نتیجه، فاصله زیادی تا SHIB وجود دارد که بتواند شهرت خود را به عنوان یک ارز دیجیتال تحت سلطه دلالان از دست بدهد. در حالی که معیارهای مبتنی بر آدرس به طور گسترده ای برای سنجش فعالیت سرمایه گذاران ردیابی می شوند، آنها شاخص های کاملی نیستند.  یک موجودیت واحد می تواند چندین آدرس داشته باشد و می تواند ذخیره سکه خود را در چندین کیف پول نگه دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + 13 =