تعداد کیف پول‌های انحصاری بایننس اسمارت چین از اتریوم بیشتر شد

تعداد کیف پول‌های انحصاری بایننس اسمارت چین از اتریوم بیشتر شد

براساس بیانیه یک شرکت ، آدرس های منحصر به فرد در زنجیره BNB از 230 میلیون نفر عبور کرده و از اتریوم فراتر رفته و به “بزرگترین لایه 1 در جهان” تبدیل شده است.

در همین حال ، این شبکه همچنین شاهد “اوج های رکورددار” در حجم معاملات بود-به 9.8 میلیون معاملات در ماه مه رسید.

زنجیره BNB گزارش داد که بلاک چین پیشرفت های قابل توجهی در ورود میلیارد کاربر بعدی به وب 3 داشته است.

آلوین کان، مدیر رشد و عملیات در زنجیره BNB، گفت:

«جامعه ما گام های قابل توجهی در توسعه فناوری بلاک چین برداشته است. ما BNB Sidechain، zkBNB، Binance Oracle، ابتکارات امنیتی مانند AvengerDAO را راه اندازی کردیم.

کان اظهار داشت که این تغییرات به تراکنش های سریع تر، هزینه های کمتر و ظرفیت اضافی منجر شده است.

طبق بیانیه شرکت، استقرار BNB Sidechain و zkBNB Testnet به عنوان یک تغییر دهنده بازی برای توسعه دهندگان در نظر گرفته شده است.

تیم زنجیره BNB متعهد است که یک پلتفرم امن و کاربرپسند برای توسعه دهندگان و کاربران به طور یکسان فراهم کند و به سمت ماموریت ما برای ورود میلیارد کاربر بعدی به Web3 حرکت کند.

برای حمایت از رشد برنامه‌های غیرمتمرکز Web3 (Dapps)، BNB Chain برنامه‌های پشتیبانی توسعه متعددی را معرفی کرد، از جمله «هزینه Builder Grant و 10 میلیون دلار هزینه گاز».

طبق این بیانیه، BNB Chain قصد دارد در سال 2023 شبکه اصلی zkBNB را راه‌اندازی کند، میزبان هکاتون‌ها و توسعه ملاقات‌ها باشد و روی یک سیستم ذخیره‌سازی بلاک چین بهبودیافته Web3 برای کاهش هزینه‌های عملیاتی کار کند.

«ما متعهد هستیم تا اطمینان حاصل کنیم که سال 2023 حتی بزرگتر و بهتر است زیرا هدف ما این است که پذیرش گسترده را به واقعیت تبدیل کنیم.»

پیشرفت‌های اخیر زنجیره BNB این جهت را برای سال 2023 تأیید می‌کند، که اولین هکاتون خود در آسیا و راه‌اندازی استخرهای راه‌اندازی نقدینگی خود را با مشارکت Fjord و Balancer اعلام کرده است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *