تحدید سولانا

تهدید های سولانا به توییتر

توییتر حساب ‌های NFT‌های تعلیق شده را بازگرداند زیرا سولانا تهدید می‌کند هزینه تبلیغات را متوقف می‌کند.

اوایل چهارشنبه، توییتر دسترسی به 9 حساب مرتبط با ترویج توکن ‌های غیر قابل تعویض یا NFT در اکوسیستم Solana (SOL) را به حالت تعلیق درآورد. این حرکت درست قبل از راه اندازی کالکشن مورد انتظار مجموعه y00ts NFT، پیروی از DeGods، محبوب ترین مجموعه NFT در Solana، این جمعه انجام می شود.

حساب ‌های مذکور بازگردانده شده‌اند و از ساعت 12:00 بعد از ظهر به وقت شرقی در دسترس هستند. هیچ توضیح رسمی در مورد چرایی تعلیق حساب ها در وهله اول و یا بازگرداندن آن ها بلافاصله پس از آن ارائه نشد. یکی از کاربران، بنیانگذار DeGods @frankdegods، کمپینی را برای بازگرداندن حساب‌های قبلی تعلیق شده راه‌ اندازی کرد که بیش از 20700 لایک برای یک پست به دست آورد. فدراسیون همچنین اظهار داشت:

«شما باید در جایی خط قرمز بکشید، بسیاری از شرکت‌ های بزرگ وب 2.0 می‌خواهند آن را به هر دو گزینه را داشته باشند، سازندگان وب 3.0 را جذب کنند، اما همچنان کنترلی را حفظ کنند، که برای جامعه غیرقابل قبول است.»

DeGodsاز 10000 کلکسیون «خدای مجازی» با لباس های خلاقانه تشکیل شده است. در حال حاضر قیمت کف مجموعه 519 SOL می باشد. این پروژه به دلیل بد نام «مالیات عوضی» معروف است، که تعرفه ای 33.3 درصدی است که برای کل کلکسیون های NFT که کمتر از قیمت اعلام شده فروخته می شود، دریافت می شود. این مجموعه اخیراً از 1 میلیون SOL در حجم معاملات فراتر رفته است. بنیانگذاران آن ادعا می کنند که در هر کشوری به جز کره شمالی یک مالک کلکسیونی DeGod وجود دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *