توزیع نهنگ ها و ماینرهای بیت کوین به اوج خود می رسد

توضیع نهنگ های بیت کوین

توزیع نهنگ ها و ماینرهای بیت کوین به اوج خود می رسد

با تداوم بازار نزولی، بیت کوین (BTC) در حال حاضر 70 درصد از بالاترین رکورد خود که در نوامبر 2021 مشاهده شد کاهش یافته است. در میان این شرایط نامطلوب، به نظر می رسد نرخ توزیع نهنگ های بیت کوین و ماینر ها به اوج خود رسیده است. این رویه سابقه افزایش فشار فروش بر سرمایه گذاران در بازار را دارد.

بر اساس تجزیه و تحلیل از معیار های روی زنجیره بیت کوین، فعالیت نهنگ ها در بهترین حالت نامطلوب باقی می ماند. بر اساس داده ها، حرکات نهنگ بیت کوین قبل از شکستن به زیر حمایت 20 هزار دلاری فعال تر شد. ماه آگوست شاهد برخی از بیداری مجدد سکه های خفته BTC بود. این روند تا سپتامبر ادامه داشت.

در 11 آگوست، CryptoQuant تحقیقاتی را در مورد تراکنش‌ های مربوط به 1 تا 10 هزار بیت کوین، که بیش از هفت سال غیرفعال بود، آغاز کرد. این تحقیق نشان داد که این دارایی ‌ها می‌توانند متعلق به پذیرندگان اولیه بیت‌ کوین باشند یا ممکن است قبل از هک شدن از صرافی منحل ‌شده Cryptsy منتقل شده باشند.

هر چه که بود، سکه‌ ها برای فروش احتمالی به مبادلات راه یافتند. با این حال، برخی از آنها به آدرس‌ های ناشناخته فرستاده شدند، که به خوبی می‌توانست متعلق به میکسرها باشد. این حرکت نهنگ نشان‌ دهنده کسری از مقدار BTC است که به صرافی‌ها می‌ رسد، زیرا به نظر می‌رسد که ذخیره ارز بیت‌ کوین شاهد یک جهش بوده است.

علاوه بر این، در 7 سپتامبر، CryptoQuant متوجه دسته دیگری از حرکات نهنگ شد. بیش از 15 هزار بیت کوین در عرض ده روز جابه جا شد و برخی به کراکن فرستاده شدند. این سکه ها برای بیش از هشت سال خاموش بودند. در میان بازار خرسی فعلی، این حرکات نهنگ فشار فروش بیشتری را وارد کرد و جو نزولی را تشدید کرد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + 8 =