توسعه دهندگان هلیوم مهاجرت به سولانا را پیشنهاد می کنند

انتقال هلیوم به سولانا

توسعه دهندگان هلیوم مهاجرت به سولانا را پیشنهاد می کنند

اعضای جامعه هلیوم با استناد به قطع شدن شبکه و سایر مسائل، ایده مهاجرت سولانا را زیر پا می گذارند.

شبکه بی ‌سیم مبتنی بر بلاک‌ چین هلیوم (HNT) در پیشنهاد جدیدی که در 30 آگوست منتشر شد، در حال بررسی مهاجرت به بلاک چین Solana (SOL) است.

پیشنهاد HIP 70 توضیح می‌دهد که مهاجرت به Solana با دادن دسترسی هلیوم به ابزارها، برنامه‌ ها و ویژگی ‌های توسعه‌ دهنده Solana، کارایی عملیاتی شبکه را بهبود می‌بخشد.

این پیشنهاد به دنبال ایجاد سه تغییر عمده است:

Proof of Coverage (PoC)را به Oracles منتقل کند.

انتقال داده های حسابداری بهOracles

شبکه هلیوم و تمام توکن های آن را به بلاک چین سولانا منتقل کند.

این پیشنهاد ادعا می کرد که مهاجرت ضروری است زیرا استفاده رو به رشد از شبکه هلیوم مدیریت جریان داده و حسابداری را دشوار کرده است و منجر به مشکلات ناکارآمدی می شود.

انتقال PoC و انتقال داده به Oracles به حل این مشکلات کمک می کند و شبکه را پایدارتر می کند و امکان مقیاس پذیری بالاتر را فراهم می کند.

توسعه دهندگان افزودند که مهاجرت به Solana مناسب است زیرا معماری مقیاس پذیری را ارائه می دهد که هلیوم در حال حاضر به آن نیاز دارد.

توسعه دهندگان هلیوم معتقدند شرایطی که آنها را وادار به توسعه یک بلاک چین Layer1 برای شبکه کرده است، دیگر وجود ندارد. اکوسیستم کریپتو به بلوغ رسیده است و تعداد گزینه های Layer1 برای ساختن افزایش یافته است.

بر اساس این پیشنهاد، مهاجرت هلیوم را به بخشی از یک اکوسیستم توسعه‌دهنده پررونق تبدیل می‌کند و از خدمات آن برای کارهای خود استفاده می‌کند و در نتیجه پذیرش آن را افزایش می‌دهد.

ادامه داد که هلیوم از جامعه منبع باز گسترده سولانا و دسترسی به توسعه دهندگان بلاک چین بیشتر سود خواهد برد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 4 =