توکنی با قابلیت دیسنترالند یا سندباکس بعدی شدن!!


MetaOneVerse، یک شرکت ارزهای دیجیتال مستقر در امارات متحده عربی در توسعه برنامه های بلاک چین، متاورس و وب 3 و فهرست شده در CMC، CG و LBank – صرافی پیشرو در جهان.

 توکن MetaOneVerse با هدف به رسمیت شناخته شدن به عنوان قابل اعتمادترین و ایمن ترین پلت فرم غیرمتمرکز جهان، به دنبال اتصال توسعه Metaverse با NFT Marketplace، بازی های P2P و بلاک چین است.  اتحاد اخیر با LBank مستلزم قرار گرفتن در معرض میلیون ها کاربر برای بهبود اعتبار و شناخت، کارایی نقدینگی برای خرید، فروش و تبدیل، و ثبات قیمت از طریق LBank است.  این پلتفرم به دنبال فعال کردن پشتیبانی از برنامه های غیرمتمرکز مختلف مانند شبکه های زنجیره ای اتریوم و BSC است.

MetaOneVerse یک توکن HyperDeflationary و اکوسیستم تمام پشته با ماژول هایی مانند MetaVerse Development، Staking، NFT Marketplace، Play to Earn Games و Blockchain است.  این پروژه یک توکن پاداش برای بهره مندی دارندگان با سود سهام BUSD برای نگهداری توکن خود با APY شگفت انگیز فراهم می کند.  آنها همچنین دارای dex پیشرفته با ویژگی‌های بسیاری هستند که در آن سرمایه‌گذاران می‌توانند با قرار دادن توکن‌های M1Verse خود، هر توکن bsc-pegged را به دست آورند.

 در دنیای Open Metaverse، احتمالاً اختلال قابل توجهی در مدل فناوری و کسب و کار وجود دارد.  این دنیای جدید یک اکوسیستم مبتنی بر بلاک چین خواهد بود و شرکت‌های بومی وب 3 غول‌های اینترنتی فعلی را به چالش می‌کشند – و شاید پیشی می‌گیرند.

 Metaverse به فناوری‌ها و زیرساخت‌های جدید بی‌شماری نیاز دارد تا با هم ترکیب شوند، از جمله برنامه‌های کاربردی پیرامون Web3، DeFi، NFT و پروتکل‌های استخراج.  این امر تعیین دقیق مخارج سرمایه ای مورد نیاز برای Metaverse را دشوار می کند – اما ما انتظار داریم که این هزینه بزرگ باشد.

 MetaOneVerse در مراحل اولیه و در MC پایین است که فقط حدود 2.3 میلیون است، به صنعتی که می تواند تریلیون ها دلار در سال های آینده برسد، پروژه های مشابه: Decentraland یا Sandbox اکنون میلیاردها دلار ارزش بازار دارند.

 هدف اصلی انجمن Lbank، باز کردن مسیرهایی برای مشارکت های بزرگتر و بهتر برای مشتریان همراه با دسترسی به بیش از 5.6 میلیون کاربر Lbank در حدود 50 کشور در سراسر جهان است.

 در اظهار نظر در مورد همان MetaOneVerse گفت: «از آغاز، تلاش ما این بوده است که به عنوان یک رهبر در تجارت کریپتو و فضای متاورس ظاهر شویم.  با این توسعه، ما معتقدیم که پلت فرم ما به تامین منافع گسترده تر جامعه NFT و بلاک چین کمک می کند.  ما امیدواریم که لیست شدن در LBank Exchange به ما کمک کند تا حجم روزانه و تجارت نزدیک به 1.2 میلیارد دلار را افزایش دهیم و به حفظ ثبات قیمت برای توکن MetaOneVerse کمک کنیم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 5 =