توکن بومی شبکه وی‌چین اکنون می‌تواند در ۲ میلیون فروشگاه به‌عنوان روش پرداخت استفاده شود

توکن بومی شبکه وی‌چین اکنون می‌تواند در ۲ میلیون فروشگاه به‌عنوان روش پرداخت استفاده شود دارا صدهزاری

پروژه بلاک چین زنجیره تامین VeChain شراکت جدیدی با خدمات پرداخت کریپتویی Alchemy Pay اعلام کرده است که به افراد امکان می‌دهد از رمز VET به عنوان پرداخت در بیش از دو میلیون فروشگاه در ۷۰ کشور مختلف استفاده کنند.

 این خبر در کنار گنجاندن آن به عنوان یک توکن پشتیبانی شده در Binance Bridge 2.0 منتشر شد.

 VeChain در اولین گروه از توکن‌هایی قرار گرفت که در پل جدید Binance 2.0 پشتیبانی می‌شدند، و راهی جدید برای پل زدن توکن‌های اتریوم برای استفاده در زنجیره BNB ارائه می‌کرد – که قبلاً به عنوان زنجیره هوشمند بایننس شناخته می‌شد.

 دیگر توکن های پل شده عبارتند از The Sandbox (SAND)، ApeCoin (APE)، JasmyCoin (JASMY)، Decentraland (MANA)، ConstitutionDAO (PEOPLE)، MovieBloc (MBL) و LooksRare (LOOKS).

VeChain نیز روز پنجشنبه اعلام کرد که به اتحاد زیرساخت بلاک چین (BIA) پیوسته است.  این سازمان متخصصان صنعت را با هم پیوند می‌دهد و بودجه پروژه‌های تحقیقاتی مرتبط با بلاک چین را تأمین می‌کند.

 سانی لو، مدیر عامل VeChain، به گرمی در مورد وابستگی جدید به BIA صحبت کرد.

 با همکاری با این گروه از بلاک چین‌های پیشرو، می‌توانیم درک خود را توسعه دهیم و متقابلاً از یکدیگر حمایت کنیم تا صنعت را به عنوان یک کل ارتقا دهیم.»

 VeChain یک سیستم ردیابی زنجیره تامین است که در سال 2015 راه اندازی شد و ردیابی فیزیکی را با ثبت سوابق بلاک چین ترکیب می کند.  VeChain در حال حاضر با طیف متنوعی از سازمان ها برای ارائه راه حل های ردیابی متمرکز بر زنجیره تامین و تدارکات کار می کند.

 VeChain از مکانیزم اجماع اثبات اعتبار (PoA) استفاده می کند که دارای 101 گره اصلی و عملکرد با تأیید هویت و شهرت است، به جای اثبات سهام یا اثبات کار.

 اطلاعیه‌های اخیر تاثیر چندانی در تغییر قیمت VET نداشت، به طوری که این توکن یک افزایش موقت 4 درصدی را ثبت کرد و سپس به قیمت‌های قبل از اعلام کاهش یافت و از آنجا به سمتی معامله کرد.  بر اساس TradingView، VET در زمان نگارش این مقاله با قیمت 0.051 دلار معامله می شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − نوزده =