توکن های بومی کاردانو به 7 میلیون رسید

توکن های بومی کاردانو به 7 میلیون رسید

کاردانو با رسیدن توکن های بومی به 7 میلیون، به نقطه عطف جدیدی دست یافت.

بلاک چین کاردانو به نقطه عطف جدیدی رسیده است زیرا اکنون دارای 7 میلیون توکن بومی است. بر اساس داده‌ ها تعداد دارایی‌های بومی که در بلاک چین کاردانو ضرب شده است، اکنون به 7,055,456 در میان 65,652 خط‌مشی ضرب‌کاری مجزا رسیده است.

در سپتامبر،گزارش داده شد که بلاک چین کاردانو به نقطه عطف 6 میلیون دارایی بومی رسید. دارایی های بومی Cardano و NFT ها از نظر فناوری شباهت هایی دارند، زیرا هر دو دارایی های بومی هستند که می توانند با استفاده از گره Cardano CLI ایجاد شوند.

با محدود کردن جزئیات خاص، برخلاف دارایی‌های بومی قابل تعویض، که می‌تواند از میلیون‌ها توکن قابل تعویض تشکیل شود، NFT یک دارایی بومی واحد است که تغییرناپذیر است و برای همیشه در بلاک چین وجود دارد. برای در نظر گرفتن یک NFT، دارایی بومی باید استانداردهای بیشتری را رعایت کند.

در سال 2020، چارلز هاسکینسون، بنیانگذار کاردانو، پیشرفتی را که اکنون در بلاک چین کاردانو مشاهده می شود، پیش بینی کرد. او ‘صدها دارایی، هزاران dApps، هزاران پروژه جالب و تعداد زیادی ابزار منحصر به فرد و کاربردی’ را پیش بینی کرد.

در حالی که پیش‌بینی دارایی‌ها با میلیون‌ها توکن بومی در بلاک چین فراتر رفته است، کاردانو هنوز با dApps مطابقت ندارد.

استقرار هارد فورک آلونزو در سپتامبر 2021 عملکرد قرارداد هوشمندی را آغاز کرد که امکان توسعه dApps را فراهم کرد.

طبق آمارهای اخیر ارائه شده توسط IOG سازنده Cardano، 106 پروژه در Cardano راه اندازی شده است، در حالی که 1146 پروژه در مراحل مختلف توسعه هستند.

همانطور که توسط گزارش شده است، پروتکل Indigo استیبل کوین IUSD را راه‌اندازی کرد که ظاهراً اولین مورد از نوع خود در بلاک چین کاردانو است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *