کیف پول ارز دیجیتال توییتر

توییتر در حال توسعه کیف پول رمزنگاری خود است

غول رسانه های اجتماعی، توییتر، در حال کار بر روی یک «نمونه اولیه کیف پول» است که امکان واریز و برداشت ارزهای دیجیتال را فراهم می کند.

توییتر قابلیتی را ارائه کرد که به کاربران امکان داد تا در سپتامبر گذشته به سازندگان محتوا از بیت کوین انعام دهند.

در اواسط فوریه، انعام ارزهای دیجیتال بومی توییتر نیز برای کاربران اتریوم در دسترس قرار گرفت.

در اوایل سال جاری، پلتفرم رسانه های اجتماعی همچنین به افراد اجازه داد تا توکن های غیرقابل تعویض (NFT) خود را در تصاویر نمایه خود به نمایش بگذارند.

شایعه اضافه شدن کیف پول های ارزهای دیجیتال به طور بالقوه توییتر را به یک پلتفرم تمام عیار Web3 تبدیل می کند.

پلت فرم رسانه های اجتماعی پس از تغییر مدیریت به بهبود ویژگی های رمزنگاری خود ادامه می دهد. جک دورسی، بنیانگذار شرکت، نقش خود را با انتصاب پاراگ آگراوال به عنوان مدیرعامل کنار گذاشت.

علاوه بر ویژگی کیف پول کریپتو، یک بخش جداگانه به نام Bluesky وجود دارد. تیم پشت این پروژه در حال کار بر روی یک راه حل رسانه اجتماعی به عنوان یک ‘پروتکل اجتماعی’ است. به این ترتیب، این پلتفرم ها قادر خواهند بود فراتر از ساختار یک شرکت سنتی عمل کنند. آنها ارزش های مشابه بیت کوین و ارزهای رمزنگاری شده شفافیت و عدم تمرکز را اتخاذ خواهند کرد.

از این نظر، این پروتکل ممکن است قدرت بیشتری به کاربران رسانه‌های اجتماعی بدهد و به آنها اجازه دهد خدماتی را که می‌خواهند با آنها کار کنند، کنترل الگوریتم‌های در حال اجرا و حتی عملکردشان را انتخاب کنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *