گارد بنیاد لونا انتقال بیت کوین

تکذیب گارد بنیاد لونا درمورد گزارش های انتقال بیت کوین

حساب توییتر برای گارد بنیاد غیرانتفاعی لونا (LFG) مستقر در سنگاپور گزارش CoinDesk را رد کرد و ایجاد کیف پول پس از می 2022 را رد کرد.

LFG به همراه آدرس بیت کوین خزانه داری که هیچ فعالیتی فراتر از بازه زمانی مشخص شده نشان نمی دهد، در توییتر خود نوشت: LFG از ماه می 2022 هیچ کیف پول جدیدی ایجاد نکرده یا دلار بیت کوین یا سایر توکن های نگهداری شده توسط LFG را منتقل نکرده است.

LFG گزارشی را رد کرد که در آن CoinDesk به پلتفرم تحلیلی CryptoQuant استناد کرد و ادعا کرد که کیف پولی برای LFG در صرافی Binance در 15 سپتامبر ایجاد شده است. CoinDesk گزارش داد در روزهای بعد 3313 بیت کوین به صرافی های رمزنگاری KuCoin و OKX منتقل شد.

به گفته کوین بیس، مقامات کره جنوبی با صرافی های OKX و Kucoin تماس گرفتند تا 3313 بیت کوین مورد نظر را مسدود کنند.

این خبر در حالی منتشر می شود که Do Kwon، بنیانگذار آزمایشگاه های Terraform، به سرپیچی از دادگاه های کره جنوبی که حکم بازداشت او را صادر کرده اند، ادامه می دهد. اینترپل دیروز یک اخطار قرمز برای کوون صادر کرد، اما به نظر می رسد که او آزاد است.

Kwon بعداً در توییتر از گزارش‌های مربوط به بیت کوین جابجا شده شکایت کرد.

او گفت: «چیزی که احتمالاً شگفت‌انگیزترین چیز در همه این‌ها بوده است، میزان اطلاعات غلطی است که منتشر می‌شود. همانطور که گفته می‌شود هیچ «نقدی» وجود ندارد، من حداقل در سال گذشته از Kucoin یا Okex استفاده نکرده‌ام، و هیچ وجه TFL، LFG یا هر نهاد دیگری مسدود نشده است»

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *