جرقه های نوسانی لونا


قیمت لونا دلار تکه تکه شد و در هفته گذشته به زیر ارزش سهام یک پنی سقوط کرد و وابسته آن، استیبل کوین UST نیز که به بلاک چین گره خورده بود، نیز سقوط کرد.  LUNA در آوریل با 119 دلار به بالاترین سطح تاریخ معامله می شد و در چند هفته بعد تقریباً 99 درصد از ارزش خود را از دست داد.

سقوط LUNA باعث شد بیش از 30 میلیارد دلار ارزش کریپتو از بین رفت، توسعه ای که فضای کریپتو را شوکه کرد و چشمان خارجی ها را به خود جلب کرد.  سقوط UST Terra همچنین باعث شد که استیبل کوین‌ها زیر سوال رفته باشند، زیرا این مرکز با ارزش بازار بیش از 18 میلیارد دلار در ماه آوریل، مرکز اکوسیستم Terra بود.

پس از چند روز تلاش اندک یا بدون تلاش در عملکرد خود پس از سقوط قیمت، LUNA اکنون شاهد جرقه هایی از نوسانات شدید در عملکرد قیمت خود است.  LUNA در حال حاضر با قیمت 0.0002 دلار معامله می شود که نشان دهنده افزایش 110 درصدی ارزش در 24 ساعت گذشته است.

اگرچه قیمت لونا هنوز سایه کم رنگی است که فقط یک ماه پیش بود، هر سیر صعودی در قیمت آن بخش بسیار مهمی است زیرا بسیاری از طرفداران رستگاری را متصور هستند.  با این حال، آخرین اقدام قیمت لونا با واکنش‌های متفاوتی مواجه شده است.

برخی از کارشناسان و بازیگران بازار بر این باورند که سقوط LUNA هیچ شباهتی به آنچه که بازار شاهد آن بوده است ندارد و به همین دلیل، هر اقدام بعدی باید تحت یک تحلیل کامل با پشتوانه واقعیات و ارقام قرار گیرد.

اگرچه بازار کریپتو بسیار غیرقابل پیش‌بینی است، برخی کارشناسان معتقد بودند که این سکه پشتوانه قوی در کنار ارزش‌گذاری بازار بزرگ دارد تا آن را به بهترین عملکرد سال تبدیل کند.  فروپاشی ناگهانی آن اکنون حتی کوچکترین پیشرفتی را در اطراف آن زیر سوال برده است.

اگرچه آخرین جرقه در قیمت LUNA به هیچ پیشرفت اخیر در اردوگاه آن نسبت داده نشده است، سرمایه‌گذاران که از نابودی ناگهانی دارایی‌های خود به خود می‌آیند، امیدوارند که این شروع چیزی باشکوه باشد.  بخشی از فضای کریپتو از سکه حمایت می‌کند تا پس از سقوطش بهبود یابد، زیرا سکه‌ای به اندازه‌ای بزرگ که بتواند رتبه 4 را در نردبان کریپتو اشغال کند، امیدوار است که برای مدت طولانی پایین نماند.

تیم Terra اخیراً پس از اصلاح این پیشنهاد در اواسط رأی گیری، تحت نظارت شدید قرار گرفت.  اگرچه رئیس Terra، Do Kwon، برنامه‌هایی برای احیای سرمایه‌گذاران طراحی کرده است تا برخی از سرمایه‌گذاری‌هایشان را پس بگیرند، او همچنین یکی از آنها را اصلاح کرد، مهم‌تر از آن، زمانی که پیشنهاد 1623 در حال رای‌گیری بود.

تصمیم کوان برای ایجاد این تغییرات در میانه یک رأی گیری زنجیره ای، سر و صدایی در جامعه لونا ایجاد کرد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + دو =