افزایش ارزش 20 درصدی ریپل

جهش 20 درصدی XRP در آخرین شکست SEC

ششمین دارایی بزرگ ارزهای دیجیتال از نظر ارزش بازار، XRP، در بحبوحه شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در دادگاه Ripple Labs در حال افزایش است.

XRP در بحبوحه حکم دادگاهی که به SEC دستور داده بود اسنادی را که ریپل قصد استفاده از آنها را به عنوان مدرک دارد تهیه کند، تقریباً 20 درصد افزایش یافت.

در 29 سپتامبر، XRP از 0.4266 دلار در روز در عرض چند ساعت به بالاترین سطح 0.5109 دلار رسید و 19.76 درصد افزایش یافت.

XRP اندکی نسبت به بالاترین حد دیروز کاهش یافته است و در زمان نگارش این مقاله با قیمت 0.4785 دلار معامله می شود.

در حکم صادر شده در روز پنجشنبه، اعتراض کمیسیون بورس و اوراق بهادار به ارائه یک سخنرانی مورد علاقه توسط مدیر سابق امور مالی شرکت، ویلیام هینمن، رد شد. سخنرانی هینمن در سال 2018 بیان کرد که اتریوم (ETH) یک امنیت نیست. SEC در اواخر سال 2020 از ریپل شکایت کرد و ادعا کرد که شرکت پرداخت XRP را به عنوان یک اوراق بهادار ثبت نشده فروخته است.

به دنبال حکمی که توسط قاضی منطقه آنالیسا تورس صادر شد، کارشناس حقوقی جیمز کی فیلان اکنون می گوید که SEC می تواند استراتژی های مختلفی را برای به تاخیر انداختن انطباق به کار بگیرد.

SECتعدادی کارت رویه ای دارد که می توانند آنها را برای تاخیر بیشتر در پیروی از دستور تولید اسناد Hinman بازی کنند.

اول، آنها می توانند از قاضی تورس بخواهند که در حکم خود مبنی بر رد اعتراض SEC تجدید نظر کند. دوم، آنها می توانند از درخواست تجدید نظر صرف نظر کنند و فقط از او بخواهند که درخواست تجدید نظر را در مورد تصمیمی که امروز صادر کرده است، تأیید کند.

ثالثاً، آنها می‌توانستند مستقیماً بر اساس یک دادخواست برای Writ of Mandamus به دادگاه استیناف مراجعه کنند. همانطور که قبلاً اشاره کردم، همه اینها مانورهای موفقیت آمیز کم هستند.

اما اگر کمیسیون بورس و اوراق بهادار بخواهد تولید اسناد را به تعویق بیندازد، ممکن است هر یک یا حتی همه این مانورها را امتحان کند و این ممکن است 2 تا 3 ماه بیشتر طول بکشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *