ادغام اتریوم, the merge

حجم مبادلات کریپتو در نزدیکی The Merge افزایش یافت

بر اساس داده ‌های جمع‌ آوری‌ شده ، حتی در شرایط بد بازار ارز ها، صرافی‌ های ارز دیجیتال از افزایش فعالیت‌ های معاملاتی سود می‌ برند.

طبق داده‌ ها، میانگین متحرک هفت روزه برای حجم معاملات کریپتو از 18.1 میلیارد دلار در 6 سپتامبر به 28.6 میلیارد دلار در 16 سپتامبر افزایش یافته است.

افزایش فعالیت معاملاتی در نزدیکی تبدیل اتریوم از اثبات کار به اثبات سهام صورت می گیرد. این انتقال که به عنوان The Merge شناخته می شود که هفته گذشته رخ داد.

همچنین اطلاعات نشانگر است که در FTX.US، معامله‌گران ETH بیشترین افزایش حجم را به خود اختصاص داده‌اند که نزدیک به 43 درصد از حجم کل مبادلات در 24 ساعت گذشته را شامل می‌شود.

به همین ترتیب، ETH همچنین در حجم مبادلات 24 ساعته در Coinbase با حدود 34٪ ​​پیشرو بود.

در مورد قیمت، قیمت 24 ساعته در اتریوم یک افزایش کوچک در نزدیک به 2.6٪ با قیمت 1468.23 دلار نشان می دهد. در ماه گذشته بیش از 2 درصد کاهش یافته است.

به گفته سازمان غیرانتفاعی پشت شبکه، ادغام زیرساخت اصلی اتریوم را در مسیری پایدارتر از نظر زیست محیطی قرار می دهد و ردپای کربن آن را تا 99 درصد کاهش می دهد. به هر حال این نسخه ساده است در واقع برداشتن آن سال ها تحقیق و آزمایش طول کشید، و مشخص نبود چه اتفاقی می افتد زیرا، مانند بسیاری از موارد در سرزمین ارز های رمزنگاری شده، هیچ چیز مانند آن قبلاً انجام نشده بود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *