کاهش حجم معاملات کریپتو

حجم معاملات کریپتو به پایین ترین حد در دوسال رسید

حجم معاملات به پایین‌ترین حد در 2 سال گذشته رسید و عرضه دارایی‌های دیجیتال پس از ژوئیه ، سومین هفته متوالی خروجی خالص داشت.

بر اساس گزارشات، حجم معاملات محصولات سرمایه‌گذاری کریپتو در هفته گذشته به پایین‌ترین سطح خود از اکتبر 2020 رسید، زیرا جریان‌های خروجی در ماه آگوست ادامه داشت.

این پیشنهادات در هفته گذشته به حجم معاملات 901 میلیون دلاری رسید که به میزان قابل توجهی کمتر از میانگین هفتگی سال تا به امروز بود که تا 8 آگوست به 2.4 میلیارد دلار رسید.

داده‌ها نشان می‌دهد که محصولات سرمایه‌گذاری دارایی‌های دیجیتال نیز هفته گذشته دارای خروجی خالص 27 میلیون دلاری بودند که کمی بیشتر از خروجی 9 میلیون دلاری هفته قبل بود.

جیمز باترفیل، رئیس بخش تحقیقات CoinShares در گزارش روز دوشنبه شرکت سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال گفت: «در حالی که تاریخ نشان می دهد که این تا حدی به دلیل تأثیرات فصلی است، ما معتقدیم که این امر همچنین نشان دهنده ادامه بی تفاوتی پس از کاهش قیمت اخیر است.

بیت کوین و اتر در ساعت 11:00 صبح روز دوشنبه با قیمت 20170 دلار و 1510 دلار معامله می شدند که هر کدام در هفت روز گذشته حدود 7 درصد کاهش داشتند.

جریان خالص منفی هفته گذشته به دلیل خروج 29 میلیون دلاری از محصولات بیت کوین بود. محصولات سرمایه‌گذاری متمرکز بر کوتاه کردن بیت‌کوین، ورودی‌های کوچکی در حدود ۱ میلیون دلار داشتند.

هجوم پول به چنین پیشنهادهایی در ماه گذشته تا حدی ناشی از معکوس شدن محصولات اتر بود که در مقایسه با مجموع جریان خالص منفی حدود 450 میلیون دلار در شش ماه قبل، در ژوئیه 138 میلیون دلار جریان داشت.

محصولات متمرکز بر اتر در هفته گذشته شاهد خروجی جزئی حدود 1 میلیون دلاری بودند. باترفیل گفت، علیرغم بهبود اعتماد به‌دلیل ادغام اتریوم در ماه آینده، سرمایه‌گذاران ترجیح می‌دهند قبل از افزودن به موقعیت‌ها منتظر انتقال بلاک چین از اثبات کار به اثبات سهام باشند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *