بیت کوین در روز چهارشنبه پس از 9 هفته فروش طولانی، به معاملات محدود ادامه داد.  در زمان نگارش، برترین دارایی رمزنگاری با 30210 دلار افزایش 1.14 درصدی در 24 ساعت گذشته به فروش رسید.

 بی ثباتی بیت کوین در سایر ارزهای دیجیتال نیز منعکس شده است که ETH، BNB، XRP و SOL در میان سایر ارزها در فشار قیمت گیر کرده اند.  با این حال، ADA کاردانو بزرگترین سودآور در بین ارزهای دیجیتال برتر بوده است و در 24 ساعت گذشته 10.23 درصد افزایش یافته و به 0.64 دلار معامله شده است.

 به طور کلی، اکثر ارزهای دیجیتال قدرت را منعکس کردند، به طوری که ارزش بازار جهانی کریپتو پس از افزایش 2.31 درصدی در روز گذشته، آستانه ارزش بازار 1.24 تریلیون دلاری را پس گرفت.  گفتنی است، اکنون همه نگاه ها به بیت کوین دوخته شده است زیرا سرمایه گذاران منتظرند ببینند که آیا قیمت پس از یک رشته تحولات فنی و بنیادی مثبت، طلسم محدوده چهار هفته ای را خواهد شکست.

 از نظر فنی، فشار مداوم قیمت BTC یک الگوی مثلث صعودی معکوس صعودی را چاپ کرده است که در صورت تایید می تواند قیمت را تا 38000 دلار افزایش دهد.  با این حال، باید مقاومت خط روند بالای سر و همچنین مانع 32400 دلار را بشکند.  بنابراین، اگر قیمت به زیر خط روند فعلی مثلث برسد، فروش بدتری رخ خواهد داد.

 طبق داده‌های Santiment، بیش از 50000 بیت‌کوین از صرافی‌های ارزهای دیجیتال در هفته گذشته خارج شده است، زیرا قیمت آن همچنان در حدود 30،000 دلار است.  جالب اینجاست که آدرس‌های نهنگ‌های بزرگ با سرعت بی‌سابقه‌ای در این منطقه جمع شده‌اند.

 این هفته، این نهنگ ها بالاترین میزان عرضه بیت کوین خود را در یک سال به دست آوردند که، همانطور که Santiment گفت، “می تواند یک نشانه امیدوار کننده باشد.”  علاوه بر این، به نظر می رسد که بیت کوین HODLER ها نیز در حال دو برابر شدن هستند و رشد کیف پول برای سرمایه گذارانی که زیر 100 بیت کوین دارند در ماه گذشته رشد قابل توجهی داشته است.

 علاوه بر این، علیرغم اینکه ماینرهای بیت کوین یکی از بزرگترین توزیع کنندگان خالص از زمان فروش اخیر هستند و موجودی آنها با نرخ اوج 5 تا 8 هزار بیت کوین در ماه کاهش می یابد، هزینه آنها در 10 روز گذشته کاهش یافته و به 3.3 هزار بیت کوین رسیده است.  .  این کاهش اشتها برای فروش تا حدی ناشی از کاهش قابل توجه درآمد معدنچیان است.

 Glassnode روز دوشنبه نوشت: «از آنجایی که چند برابر سود در سراسر جهان فشرده می‌شود و استرس مالی افزایش می‌یابد، بالاترین احتمال این است که بازار در مرحله دوم و از نظر تاریخی نهایی تسلیم بازار نزولی بیت‌کوین باشد.

 به طور کلی، احساسات بیت کوین هنوز در بین سرمایه گذاران نسبتاً منفی است و شاخص ترس و طمع بیت کوین نشان دهنده “ترس شدید” است.  با این حال، به گفته Santiment، این ممکن است “گاهی اوقات دستورالعملی برای نوسانات غیرمنتظره به سمت بالا باشد” به خصوص با دستورالعمل فعلی نسبت اهرمی بالا به اضافه نرخ متوسط ​​بودجه.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *