ادغام اتریوم, ارتقاء اتریوم

خروج سرمایه گذاران با وجود ادغام هموار اتریوم!

بر اساس گزارشات، وجوه اتریوم برای چهارمین هفته متوالی با جریان خروجی مواجه شدند، حتی اگر محصولات بیت کوین (BTC) جریان ورودی را به دست آوردند.

در میان همه هیاهویی که در مورد اصلاحات اساسی اتریوم در هفته گذشته به نام ادغام مطرح شد، سرمایه‌گذاران در مورد توکن بومی بلاک چین ETH محتاطانه عمل کردند، و احتیاط آنها به دلیل سقوط ارز دیجیتال پس از این رویداد به اثبات رسید.

طبق داده های بدست آمده از Coinshares، محصولات سرمایه‌گذاری مرتبط با اتریوم شاهد چهارمین هفته متوالی جریان خروجی در دوره منتهی به 16 سپتامبر بودند که مقدار حذف شده بیش از 15.4 میلیون دلار پول جدید اضافه شده بود. این یک روند فراگیر در کریپتو نبود. صندوق ‌هایی که روی رقیب بزرگ‌ تر ETH، بیت‌کوین (BTC) سرمایه ‌گذاری می‌کنند، با افزایش 17.4 میلیون دلاری سرمایه‌گذاران، یک رگه خروجی پنج هفته‌ای را شکستند.

قیمت ETH پس از ادغام، که به عنوان رویدادی که می تواند سرمایه گذاران بزرگ بیشتری را به اکوسیستم جذب کند، اعلام شده است و حتی اگر ارتقاء خطرناک به آرامی انجام شود، به طور قابل توجهی کاهش یافته است. حدود پنج روز قبل از انتقال در 15 سپتامبر، ETH به 1800 دلار نزدیک شد. امروز به زیر 1300 دلار سقوط کرد.

سرمایه‌گذارانی که در رالی ETH و وارد ادغام شدند، ممکن است موقعیت‌ های خود را فروخته باشند.
بر اساس گزارشی از شرکت داده ‌های رمزنگاری Kaiko که تلاش کرد توضیح دهد که چرا ETH پس از ادغام تا این حد سقوط کرده است، انحلال‌ های بزرگ موقعیت‌ های خرید اهرمی در بازار های مشتقه، افت قیمت ‌های نقدی را تشدید کرد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *