داماک، غول املاک و مستغلات امارات پذیرش ارزهای دیجیتال را آغاز کرد

داماک، غول املاک و مستغلات امارات پذیرش ارزهای دیجیتال را آغاز کرد دارا صدهزاری

به گزارش خلیج تایمز، غول املاک اماراتی Damac Properties روز چهارشنبه اعلام کرد که بیت کوین و اتریوم، دو ارز دیجیتال پیشرو، را به عنوان گزینه های پرداخت جدید اضافه می کند.

 علی سجوانی، مدیر کل Damac، می‌گوید که این شرکت مستقر در دبی، کریپتو را به عنوان بخشی از تلاش‌های خود برای تحول دیجیتالی پذیرفته است.

 علاوه بر این، این شرکت تقریباً 367 میلیون درهم امارات (100 میلیون دلار) را در پروژه جدید Metaverse خود که در آرزوی ساخت شهرهای مجازی است، سرمایه گذاری خواهد کرد.

 داماک که در سال 2002 تأسیس شد، در بسیاری از کشورها از جمله بریتانیا، قطر، عربستان سعودی و عمان حضور دارد.  این شرکت در سال گذشته 3 میلیارد درهم امارات (816.8 میلیون دلار) درآمد داشته است، اما همچنان برای دستیابی به سوددهی به مبارزه ادامه می دهد.

 در ماه نوامبر، توسط میلیاردر مستقر در دبی حسین ساجوانی، شرکت Maple Invest Co Limited خریداری شد.  ماه گذشته، پس از تایید مقررات به یک شرکت خصوصی تبدیل شد.  انشعاب به مالکیت دیجیتال به طور بالقوه می تواند سود شرکت را نجات دهد.

یک مرکز ارزهای دیجیتال در حال رشد

 دبی به دلیل یک رژیم نظارتی مناسب به سرعت در حال تبدیل شدن به یکی از برترین مراکز ارزهای دیجیتال در جهان است.

 بایننس، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان، اخیراً پس از دریافت مجوز ارز مجازی بسیار ارزنده، بیش از 100 شغل در امارات باز کرده است.

 FTX و سایر رقبا نیز تصمیم گرفتند فروشگاهی را در ایالت خلیج راه اندازی کنند.

 تهاجم جذاب ارزهای دیجیتال دبی در بحبوحه نظارت فزاینده از سوی ناظران بین المللی صورت می گیرد.  گروه ویژه اقدام مالی (FATF)، یک سازمان بین دولتی مستقر در پاریس که برای مبارزه با پولشویی طراحی شده است، امارات متحده عربی به دلیل «نقص های استراتژیک» در مبارزه با جریان های نقدی استراتژیک در فهرست «خاکستری» قرار گرفت.  FATF ضربه ای به رقابت پذیری اقتصادی کشور وارد کرد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − پنج =