دریافت پاداش بابت سوزاندن توکن های شیبا

دریافت پاداش بابت سوزاندن توکن های شیبا دارا صدهزاری

دارندگان Shiba inu اکنون می توانند برای سوزاندن توکن های SHIB خود جوایزی دریافت کنند زیرا تیم توسعه پروژه به طور رسمی پورتال رایت Shibaswap را راه اندازی کرد.  به گفته این تیم، مشعل های SHIB با نگه داشتن یک توکن جدید به نام “burntSHIB” درآمد غیرفعالی در قالب پاداش های RYOSHI ایجاد می کنند.

 ارتش SHIB با فعال شدن پورتال Burn، نرخ سوزاندن توکن را جشن می‌گیرد

 حامیان دارایی کریپتو مبتنی بر میم شیبا اینو (SHIB) درباره راه‌اندازی پورتال رسمی رایت Shibaswap بحث کرده‌اند.  در حالی که شرکت کنندگان شبکه SHIB مدت زیادی است که توکن ها را می سوزانند، پورتال رایت به هر صاحب SHIB دارای کیف پول Web3 این امکان را می دهد که SHIB را بسوزاند و برای مشارکت در رایت خود پاداش های درآمد غیرفعال دریافت کند.

روز شنبه، حساب توییتر @shibainuart نوشت: “پرتال رایت SHIB زنده است – SHIB را بسوزانید، عرضه در گردش آن را کاهش دهید و در حین انجام این کار درآمد غیرفعال ایجاد کنید.”  تعداد زیادی از دیگر حامیان SHIB در مورد پورتال رسمی رایت میزبانی شده در Shibaswap نیز بحث کردند.  در حالی که Bitcoin.com News از افزایش 26000 درصدی نرخ رایت SHIB در 9 آوریل خبر داد، نرخ رایت پس از آن زمان بسیار کاهش یافت.

 با نصب پورتال رایت، داده‌ها نشان می‌دهد که نرخ سوختگی یک بار دیگر در حال افزایش است.  در حال حاضر میزان سوختگی طی 24 ساعت گذشته 347.35 درصد افزایش یافته است.  با توجه به پورتال رسمی رایت، وب سایت می گوید 1,441,683,884.82 SHIB از زمان نگارش این پست.

 وب سایت توضیح می دهد: “به پورتال SHIB Burn خوش آمدید.”  “ما از دیدن شما در اینجا هیجان زده ایم.  این پورتال رایت قرار است رایت منظم SHIB را برای کاربران مفید کند و در عین حال به طور موثر عرضه در گردش آن را کاهش دهد.  این وب سایت در ادامه می افزاید:

 این پورتال برای پاداش مشعلان SHIB، با تایید درآمد غیرفعال، در قالب پاداش های RYOSHI ساخته شده است.  به این معنی که 0.49٪ از کل تراکنش های RYOSHI بین صاحبان burntSHIB توزیع می شود.

 تیم SHIB معتقد است هر سوختگی به “رشد ثروت جامعه” کمک می کند.

 طبق وب‌سایت پورتال سوختگی، مشعل‌های SHIB که burntSHIB را دریافت می‌کنند، نرخ درصد سالانه 43.76 درصد (APR) تخمین زده می‌شوند، اما APR نوسان دارد.  وب سایت توضیح می دهد که کاربران باید token burntSHIB را مانند Metamask به کیف پول Web3 خود اضافه کنند.

پورتال رسمی رایت توضیح می دهد: “امید ما این است که با هر سوزاندن، ثروت جامعه افزایش یابد، اما همچنین با پاداش تلاش در دراز مدت برای تبدیل شیبا اینو به یکی از بهترین دارایی های دیجیتال در تاریخ ارزهای دیجیتال.”  در همین حال، بسیاری از طرفداران SHIB مدرکی مبنی بر سوزاندن SHIB در توییتر ارسال کردند یا درصد افزایش درصد رایت فعلی را به اشتراک گذاشتند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + 20 =