در سه ماه اخیر بیش از ۷۵۰,۰۰۰ توکن متیک سوزانده شده است


 

طبق گفته Stader Polygon، بیش از 750000 متیک در سه ماه گذشته سوخته است.  همانطور که در وب سایت Polygonburn مشاهده می شود، در مجموع 1,642,831 MATIC (1.6 میلیون) تاکنون سوخته است.

به لطف ارتقای EIP-1559 که در ژانویه در شبکه پلیگان فعال شد، رایت رمز بومی Polygon، MATIC، فعال شد.  توکن ها سوزانده می شوند و از عرضه کلی کسر می شوند، مشابه تراکنش برداشت در Polygon.

کارمزد پایه روی قرارداد رایت در پلیگان قفل می‌شود و هر بار که کاربر برای تراکنش پرداخت می‌کند، هزینه اولویت به اعتبارسنجی پرداخت می‌شود.  هنگامی که MATIC در قرارداد سوختگی جمع شد، کاربران می توانند فرآیند رایت را از Polygon شروع کنند.

Chainsmokers، یک دی جی الکترونیکی آمریکایی و یک گروه موسیقی دو نفره، مجموعه NFT خود را در Polygon منتشر می کند.  انتشار آلبوم جدید آنها، “So Far So Good” شامل توزیع 5000 NFT می شود که به طرفداران اجازه می دهد در 1٪ از درآمد شرکت کنند.  Chainsmokers از پلتفرمی به نام رویال استفاده می‌کند که روی شبکه Polygon اجرا می‌شود و مسئول انتشار NFT اخیر Nas و دیگر هنرمندان مشهور است.

 رویداد Metaverse Polygon بیش از 834000 شرکت کننده دارد

افتتاحیه Polygon MATIC Polygon Ignite که در Metaverse برگزار شد، بیش از 834000 نفر شرکت کردند که دو برابر جمعیت ایسلند است.

در زمان انتشار، قیمت MATIC در حال حاضر 0.717 دلار معامله می شود که نشان دهنده افزایش نزدیک به 17.42 درصدی در 24 ساعت گذشته است.  در 12 می، MATIC به پایین ترین سطح روزانه 0.476 دلار سقوط کرد.  MATIC از آن زمان از پایین‌ترین سطح خود در سال 2022 بهبود یافته است و در 13 می به 0.75 دلار رسیده است.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 8 =