در ۲۴ ساعت اخیر ۴۵۰ میلیون توکن شیبا اینو سوزانده شده است


ارتش Shib به سوزاندن سکه های کریپتو SHIB ادامه می دهد و این بار نزدیک به نیم میلیارد SHIB را به کیف پول های به اصطلاح دوزخی (!) منتقل می کند.

در این میان، نهنگ‌ها شیبا اینو خود را رها می‌کنند و دارایی‌هایشان از دومین ارز دیجیتال بزرگ میم در حال کاهش است.

 450 میلیون SHIB برای همیشه رفت

ردیاب رمز ارز Shibburn در صفحه توییتر خود اعلام کرده است که 24 ساعت گذشته برای ابتکارات Shib burn در جامعه بسیار سازنده بوده است.

به طور کلی، در این مدت زمان، 449,981,701 SHIB به کیف پول‌های مرده ارسال شده و برای همیشه در آنجا قفل شده است.

مکانیزم رایت به‌ویژه طراحی شده بود تا به طرفداران کریپتو اجازه دهد تا عرضه در گردش سکه‌های خود را با قفل کردن آنها در آدرس‌های غیرقابل مصرف کاهش دهند تا آن سکه‌ها کمیاب‌تر شوند.  هر چه یک سکه کمیاب تر شود، شانس بیشتری برای افزایش ارزش آن در بازار به دست می آورد.

در حالی که جامعه مدام SHIB را از چرخه خارج می کند، به نظر می رسد نهنگ ها علاقه خود را به این نشانه میم از دست می دهند.  داده های به اشتراک گذاشته شده توسط پلتفرم ردیابی رمزنگاری WhaleStats نشان می دهد که عرضه SHIB در اختیار ۱۰۰ کیف پول برتر اتریوم به میزان قابل توجهی کاهش یافته است.

اوایل امروز، WhaleStats گزارش داد که نهنگ‌های اتریوم در مجموع 703,261,525 دلار SHIB دارند.

با این حال، اطلاعات به‌روزرسانی از وب‌سایت این پلتفرم نشان می‌دهد که این رقم تاکنون به ارزش شیبا 566,404,165 دلار کاهش یافته است.  این 11.22 درصد از پرتفوی آنها را تشکیل می دهد.

هفته گذشته، SHIB نیز از جایگاه شماره یک با دلاری معادل به رتبه سوم سقوط کرد.  جایگاه اول لیست اکنون در اختیار توکن FTX (FTT) است و دومین جایگاه متعلق به استیبل کوین USDC است.  انتخاب نهنگ ها در مورد USDC احتمالاً ناشی از سقوط اخیر استیبل کوین UST مبتنی بر زنجیره Terra بوده است.

نهنگ‌های ETH اکنون دارای 967,331,029 دلار FTT هستند (19.17٪ از پرتفوی آنها)، در حالی که مقدار USDC موجود در کیف پول آنها بالغ بر 845،544،217 دلار (16.76٪ از نمونه کارها) است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 − 2 =