دوج کوین به پلتفرم صرافی FTX ژاپن اضافه شد

طبق اطلاعات ارائه شده در توییتر، Dogecoin اکنون در FTX Japan در دسترس است.  صرافی برتر ارز دیجیتال در وب سایت خود اعلام کرد که از سه شنبه، 5 ژوئیه 2022، رسیدگی به Dogecoin را در تراکنش های فیزیکی (دفاتر فروش / صرافی ها) و تراکنش های دائمی خود آغاز می کند.

 ترجمه از وب سایت رسمی آن چنین است:

 ما قصد داریم از ساعت 11 صبح روز سه‌شنبه، 5 جولای 2022، DOGE را در تراکنش‌های فیزیکی (دفاتر فروش/ صرافی‌ها) و تراکنش‌های دائمی خود شروع کنیم.  محبوبیت زیادی در سال های اخیر.  در آینده می توان به راحتی این DOGE را که اغلب در اخبار شنیده می شود در FTX ژاپن معامله کرد.  FTX ژاپن تنها صرافی داخلی است که معاملات دائمی Dogecoin را انجام می دهد، بنابراین لطفا از آن بهره ببرید.

 پس از افزایش شهرت دوج کوین در سال 2020، تعداد زیادی لیست در صرافی‌های ارزهای دیجیتال پشتیبانی شده است.  در ژوئیه 2020، OKEx از معاملات Dogecoin در معاملات حاشیه خود پشتیبانی کرد و یک جفت دائمی DOGE/USDT را فهرست کرد.  در همان ماه، Bitfinex فهرست MegaDogecoin (MDOGE) را اعلام کرد که نشان دهنده یک میلیون DOGE “عادی” است.

 در سال گذشته و سال جاری، Dogecoin در سایر صرافی‌های بزرگ مانند Coinbase و Bitso فهرست شده است.  طبق گزارش U.Today، معاملات آتی Dogecoin در صرافی Kraken نیز وارد شد.

 Dogecoin با فشار خرید از سوی نهنگ ها مواجه است

 طبق آمار WhaleStats، Dogecoin با فشار خرید از سوی نهنگ‌های برتر BNB مواجه شده است، زیرا اکنون در بین 10 دارایی برتر خریداری شده در بین 1000 نهنگ بزرگ BSC در 24 ساعت گذشته قرار دارد.

 در 4 ژوئن، یک نهنگ بزرگ BNB، “Martian Manhunter” که طبق آمار WhaleStats در رتبه 71 قرار داشت، 18,800,433 DOGE به ارزش 1,256,188 دلار خریداری کرد.

 Dogecoin (DOGE) با اندکی رشد 3.32 درصدی در زمان انتشار 0.068 دلار معامله شد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *