دوج کوین در جایگاه پراستفاده‌ترین قرارداد هوشمند در میان نهنگ‌های اسمارت چین بایننس قرار گرفت

دوج کوین در جایگاه پراستفاده‌ترین قرارداد هوشمند در میان نهنگ‌های اسمارت چین بایننس قرار گرفت دارا صدهزاری

طبق آمار WhaleStats، Dogecoin یکی از پرکاربردترین قراردادهای هوشمند در بین 500 نهنگ برتر BSC در 24 ساعت گذشته است.  حجم معاملات Dogecoin در بحبوحه کاربرد نهنگ ها افزایش یافت که DOGE را در میان قراردادهای هوشمند پرکاربرد در میان برترین نهنگ های BSC قرار داد.

 گذشته از این، Dogecoin همچنین در بین 10 دارایی برتر از 100 نهنگ برتر BSC قرار دارد.  داده‌های اخیر نشان می‌دهد که Dogecoin شاهد فعالیت‌های تازه‌ای از سوی نهنگ‌ها یا بزرگترین دارندگان این ارز دیجیتال بود.

 داده های ارائه شده توسط شرکت تجزیه و تحلیل داده های زنجیره ای IntoTheBlock نشان می دهد که حجم تراکنش های Dogecoin در زنجیره بیش از 100,000 دلار افزایش یافته است، زیرا ارزش کل به 2.59 میلیارد دلار در 25 آوریل افزایش یافت. شرکت تجزیه و تحلیل زنجیره ای خاطرنشان کرد که این رقم  بالاترین حجم از اواخر ماه مارس است زیرا تقریباً 94٪ از کل حجم را تشکیل می دهد.

 تعداد معاملات با ارزش حداقل 100,000 دلار در روز دوشنبه به 2,440 رسید که بالاترین رقم از 14 ژانویه بود.

 علی مارتینز، تحلیلگر کریپتو، خاطرنشان می‌کند که «چنین رفتار بازار می‌تواند به عنوان نماینده‌ای برای فعالیت نهنگ‌ها عمل کند، و نشان می‌دهد که چگونه ممکن است برای یک حرکت قیمتی بزرگ موقعیت‌یابی کنند.»

 Dogecoin همچنین با ارزش بازار با ارزش فعلی 18.57 میلیارد دلار به ازای هر CoinMarketCap به 10 ارز دیجیتال برتر بازگشته است.  Dogecoin پس از حذف سهم شیر از دستاوردهای ایلان ماسک، از 10 برتر خارج شد.  پس از اینکه ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا، قرارداد خرید 44 میلیارد دلاری خود با توییتر را نهایی کرد، این ارز دیجیتال میم دوشنبه گذشته یک رشد عظیم را آغاز کرد.

 در یک دیدگاه مثبت دیگر، راجر ور، یکی از اولین کاربران بیت کوین، بر این باور است که براساس مصاحبه اخیرش، ارز دیجیتال میم دوج کوین بر دارایی اصلی برتری دارد.

 در مقایسه با بیت کوین، یکی از اولین حامیان ارزهای دیجیتال احساس می کند که رمزارز جوک “ارزان تر و قابل اعتمادتر” است.

 در واقع، Ver، مانند میلیاردر ایلان ماسک، معتقد است که Dogecoin پتانسیل تبدیل شدن به ارز غالب جهان را دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + شانزده =