دولت کلمبیا برای ثبت زمین از بلاک چین ریپل استفاده می‌کند

ریپل و ثبت زمین کلمبیا

پس از یک سال کار، شریک Ripple Peersyst Technology، یک شرکت توسعه نرم‌افزار مستقر در بارسلون، راه‌اندازی اولین ثبت ملی زمین کلمبیا را در بالای بلاک چین XRPL اعلام کرد.

 این راه حل برای آژانس ملی زمین کلمبیا “AgenciaTierras” اجرا شده است و بر اساس مهر XRP است که امکان ثبت دارایی های دیجیتال در XRPL و تأیید صحت آنها با یک کد QR را فراهم می کند.  این راه حل امیدوار است در کوتاه مدت بیش از 100000 حکم را ثبت کند تا اطمینان کلمبیایی ها را تضمین کند.

 علاوه بر استفاده از بلاک چین XRPL، Peersyst Technology یک شریک قدیمی ریپل نیز هست.  ارتباط آن با ریپل به صراحت در وب سایت رسمی آن ذکر شده است.  همچنین در توییت اخیر خود از اتحاد مجدد خود با شرکت فین‌تک Ripple صحبت کرد: “از تمدید اتحاد خود برای سال بعد به عنوان یک شرکت معتبر بلاک چین که فناوری را با شریک خود Ripple می‌آورد، هیجان‌زده هستیم.”

 جوئل کاتز، مدیر ارشد فناوری Ripple، انتشار Clio 1.0 را به اشتراک گذاشته است، یک سرور XRP Ledger API که به طور قابل توجهی هدف آن افزایش مقیاس پذیری دسترسی به داده های XRPL است.  سرور XRP Ledger API منتشر شده امیدوار است که توان عملیاتی درخواست‌های API را بهبود بخشد، مصرف حافظه و سربار ذخیره‌سازی را کاهش دهد و مقیاس افقی آسان‌تر را فراهم کند.

 به گفته Santiment، XRP اخیراً بیشترین تعداد روزانه آدرس‌های منحصر به فرد متصل به شبکه را در حدود دو سال و نیم تجربه کرده است.  برای اولین بار از فوریه 2020، تعداد آدرس های فعال روزانه در XRP از 200000 فراتر رفت.

 شرکت تجزیه و تحلیل زنجیره‌ای Santiment در 30 ژوئن نوشت: «XRP بهتر از بسیاری از آلت‌کوین‌ها در روز پنج‌شنبه اسلاید کریپتو کار می‌کند».  چند روز پیش، شبکه XRP با آدرس‌های منحصربه‌فرد در حال تعامل در شبکه منفجر شد و برای اولین بار از فوریه 2020 به بیش از 200 هزار رسید. “این ارزش دیدن را دارد.”

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 1 =