باب ایگر مدیر عامل دیزنی شد

دیزنی باب ایگر را به عنوان مدیرعامل بازمی گرداند

باب ایگر، حامی متاورس، بازگشت غافلگیر کننده‌ای به نقش قبلی خود به عنوان مدیرعامل دیزنی اعلام کرد و با جایگزینی باب چاپک، مدیر عامل سابق این شرکت، اعلام شد.

در حالی که ایگر به دلیل 15 سال خدمت به عنوان مدیر عامل شرکت جهانی سرگرمی شناخته شده است، مدیر اجرایی دیزنی پس از تبدیل شدن به مدیر، مشاور و سرمایه‌گذار در Genies، یک پلتفرم آواتار دیجیتالی که بر روی بلاک چین Flow Dapper Labs اجرا می‌شود، در جامعه کریپتو شناخته شد.

ایگر در آن زمان گفت: «از پیوستن به هیئت مدیره Genies برای کمک به آکاش نیگام و شرکت برای کمک به ایجاد «برنامه‌های موبایل Web3» برای جامعه، خوشحالم.»

ایگر هنوز در دیزنی به عنوان مدیر اجرایی و رئیس هیئت مدیره بود که این شرکت در 28 دسامبر برای ثبت اختراع مرتبط با متاورس ثبت نام کرد.

این پتنت مربوط به یک «شبیه‌ ساز دنیای مجازی در یک مکان واقعی» بود و طبق پرونده، به بازدیدکنندگان پارک‌های موضوعی دیزنی اجازه می‌داد تا از تلفن‌های همراه برای تولید و نمایش جلوه‌های سه بعدی شخصی‌شده بر روی فضاهای فیزیکی اطراف، مانند دیوارها استفاده کنند. و اشیاء دیگر

با این حال، دیزنی در آن زمان گفت: «هیچ برنامه‌ای برای استفاده از پتنت «شبیه‌ساز دنیای مجازی» وجود نداشت و این شرکت هنوز هیچ محصول مرتبط با این پتنت را اعلام نکرده است.

بر اساس گزارش هالیوود ریپورتر، بازگشت ایگر ظاهراً موقتی خواهد بود، اما ایگر تنها موافقت می کند که به عنوان مدیرعامل دیزنی برای دو سال آینده خدمت کند.

طبق گزارش ها، ایگر در دوره جدید خود به عنوان مدیرعامل، با هیئت مدیره برای تعیین مسیر استراتژیک شرکت و ایجاد جانشین کار خواهد کرد.

در غیاب او، دیزنی در طول سال به کار روی پروژه‌های مربوط به متاورس، توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) و بلاک چین ادامه داده است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *