رئیس کمیسیون آتی کالا از بنکمن فرید حمایت کرد

رئیس کمیسیون آتی کالا از لایحه مورد پشتیبانی بنکمن فرید حمایت کرد

رئیس کمیسیون آتی کالا از بنکمن فرید حمایت کرد

رئیس کمیسیون آتی کالا از لایحه مورد پشتیبانی بنکمن فرید حمایت کرد

روستین بهنام، رئیس کمیسیون معاملات آتی کالا، از قانون حمایت شده توسط خود و مدیر عامل سابق FTX، سام بنکمن فرید، دفاع کرد و در روز دوشنبه استدلال کرد که اگر آژانس او ​​بر بازارهای نقدی قدرت پیدا کند، از سرمایه‌گذاران معمولی ارزهای دیجیتال محافظت می‌کند، زیرا آژانس به راحتی می‌تواند بد را مهار کند.

بهنام به سوالی در FTX و Bankman-Fried پاسخ داد که برای همان قانونی که بهنام از آن حمایت می‌کند برای دادن قدرت بیشتر به CFTC بر بازارها و صرافی‌های کریپتو فشار آوردند.

این اظهارات یکی از اولین اظهارات بهنام پس از فروپاشی غول رمزنگاری بود، و پیش نمایشی از نحوه برخورد او با وضعیت در جلسه استماع سنا در مورد این موضوع که برای پنجشنبه برنامه ریزی شده بود.

او گفت که CFTC هیچ اختیاری برای نظارت بر بسیاری از امپراتوری FTX ندارد. بهنام افزود، قانون مورد بررسی در سنا همچنین الزامات شفافیت را برای مبادلات غیرعمومی افزایش می دهد، که به اطمینان حاصل می شود که آنها وجوه مشتری و شرکت را با هم ترکیب نمی کنند، همانطور که به نظر می رسد با FTX اتفاق افتاده است.

سناتور دبی استابنو، دی‌میک، و جان بوزمن، آر آرک، متعهد شده‌اند که به کار بر روی قوانین مورد حمایت بهنام و بنکمن-فرید ادامه دهند، علی‌رغم رسوایی‌هایی که اکنون در مورد آنچه که بلندترین صدای صنعت بوده است موضوع. مدیر عامل سابق FTX نیز از آن زمان مصاحبه ای انجام داده است که اظهارات مثبت قبلی در مورد مقررات را کاهش داده است.

بهنام، دستیار ارشد سابق استابنو، پای این قانون ایستاد.

او در کنفرانس دارایی‌های ارز دیجیتال فایننشال تایمز گفت: «من فکر می‌کنم مهم است که این شکاف نظارتی را پر کنیم قبل از اینکه آسیب بیشتری به سرمایه‌گذاران خرده‌فروشی و سرمایه‌گذاران نهادی وارد شود.»

بنهام استدلال کرد که نظارت مستقیم بیشتری را امکان پذیر می‌کند، زیرا آژانس می‌تواند از صرافی‌های ارزهای دیجیتال، دلال‌ها و سایر بازیکنان بخواهد در صورت معامله با کالاهای دیجیتال، ثبت نام کنند، که بیت کوین به وضوح در این عنوان تعریف شده است.

رئیس CFTC همچنین در مورد پروتکل های مالی غیرمتمرکز صحبت کرد. او ابراز نگرانی کرد که فناوری باعث ایجاد شکاف بین تنظیم کننده و شرکت دارای مجوز شده است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + 12 =