coinflex

چهار روز پس از تعلیق برداشت‌ها به دنبال فراخوان مارجین برآورده نشده طرف مقابل ناشناس، صرافی رمزارز CoinFLEX یک توکن جدید با امید به جمع‌آوری ۴۷ میلیون دلار منتشر خواهد کرد.

 مارک لمب، مدیرعامل CoinFLEX در مصاحبه ای با بلومبرگ دوشنبه گفت: “ما مشکل را به یک فرصت تبدیل می کنیم.”

 به گفته لمب، این توکن 20 درصد بازده خواهد داشت و اگر کل مبلغ 47 میلیون دلاری جمع آوری شود، همه کاربران CoinFLEX می توانند وجوه خود را به طور کامل برداشت کنند.

 لمب در چت تلگرامی صرافی پس از مصاحبه نوشت: «گزینه‌های دیگری نیز در دسترس هستند – ما هر کاری که ممکن است انجام می‌دهیم تا اطمینان حاصل کنیم که وجوه کاربران کامل می‌شود و برداشت فعال می‌شود.

 وقتی از لمب پرسیده شد که آیا نگرانی‌هایی در مورد خطر خطر وجود دارد یا خیر، گفت که این نگرانی‌ها بی‌اساس است.

 لمب گفت: «ما نگران آن سناریو نیستیم زیرا با پایان یافتن این جمع‌آوری کمک مالی، همه می‌توانند انصراف دهند.  “ما می خواهیم همه چیز در همه زمان ها مطابقت داشته باشد.”

 CoinFLEX در 23 ژوئن اعلام کرد که صرافی تمام برداشت ها و معاملات توکن FLEX داخلی خود را متوقف می کند.

 صرافی در آن زمان نوشت: «به دلیل شرایط شدید بازار در هفته گذشته و ادامه عدم اطمینان مربوط به طرف مقابل، امروز اعلام می‌کنیم که تمام برداشت‌ها را متوقف می‌کنیم».  ما کاملاً انتظار داریم که در اسرع وقت برداشت‌ها را در موقعیت بهتری از سر بگیریم.»

 لمب گفت که صرافی همچنین متعهد خواهد شد که موقعیت های اهرمی را در آینده شفاف تر کند.

 لمب گفت: “ما این موقعیت ها را عمومی خواهیم کرد، ما یک شرکت حسابرسی داریم که با آن کار خواهیم کرد.”  این اطلاعات بسیار مورد نیاز است، هیچ مبادله آتی واحدی در جهان وجود ندارد که این موقعیت ها را عمومی کند.

 لمب خاطرنشان کرد، هر چند بین شفافیت و حریم خصوصی تعادل وجود دارد.  صرافی در حال حاضر هویت طرف مقابل ناشناس را با فراخوان حاشیه برآورده نشده فاش نخواهد کرد.

 هنگامی که از لمب پرسیده شد که آیا CoinFLEX ممکن است در صورتی که انتشار توکن نتواند 47 میلیون دلار مورد نیاز را جمع آوری کند، فروش را انتخاب کند، لمب پاسخ داد که این “ممکن است”، اما “ما فکر می کنیم این تجارت ارزش حفظ کردن دارد.”

 او افزود: “به علاوه علاقه قابل توجهی به توکن وجود دارد، بنابراین قطعا بهترین گزینه است.”

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *