راه اندازی کیف پول جدید وب 3.0 Robinhood


پلتفرم معاملاتی Robinhood در حال راه‌اندازی یک کیف پول غیرقانونی با ارز دیجیتال وب 3 است.  این شرکت گفت: «مشتریان می‌توانند کلیدهای رمزنگاری خود را نگه دارند.

 رابینهود ساختمان غیر حضانت، کیف پول Web3

 پلتفرم تجاری محبوب Robinhood روز سه‌شنبه اعلام کرد که در حال ساخت یک کیف پول کاملاً جدید وب 3 است که به مشتریان امکان می‌دهد کنترل کامل رمزارز خود را داشته باشند.

 جزئیات اطلاعیه:

 این کیف پول جدید، چند زنجیره ای و وب 3 به عنوان یک برنامه مستقل راه اندازی می شود … مشتریان می توانند کلیدهای رمزنگاری خود را نگه دارند.

 رابینهود توضیح داد که علاوه بر این، مشتریان می‌توانند «بدون کارمزد شبکه»، «با استفاده از دارایی‌های خود بازدهی کسب کنند»، توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) را ذخیره کرده و به بازارهای NFT وصل شوند.

 Vlad Tenev، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل Robinhood، اظهار داشت: “در Robinhood، ما معتقدیم که رمزنگاری چیزی فراتر از یک طبقه دارایی است … کیف پول web3 ما نگه داشتن کلیدهای خود را برای همه آسان تر می کند و همه فرصت هایی را که در اختیار دارد را تجربه می کند.  سیستم مالی باز باید ارائه دهد.»

 در این اطلاعیه همچنین اشاره شده است که مشتریان می‌توانند در لیست انتظار کیف پول غیرحضوری Robinhood ثبت نام کنند تا به محصول جدید این شرکت دسترسی داشته باشند.  این شرکت گفت:

 ما دعوت از مشتریان لیست انتظار را برای پیوستن به برنامه بتا ما در اواخر تابستان آغاز خواهیم کرد و محصول را تا پایان سال به طور کلی در دسترس همه مشتریان Robinhood قرار خواهیم داد.

ماه گذشته، Robinhood کیف پول‌های رمزنگاری شده خود را برای بیش از دو میلیون مشتری عرضه کرد.

 با راه‌اندازی آینده کیف پول غیرقانونی، Robinhood با صرافی رمزارز فهرست شده در Nasdaq، Coinbase، که یک کیف پول خودگردان نیز ارائه می‌کند، رقابت خواهد کرد.

 برایان آرمسترانگ، مدیرعامل کوین‌بیس، روز دوشنبه توییت کرد که کیف پول غیرحضوری شرکتش اکنون «پربارگیری‌ترین کیف پول خودسرپرست تلفن همراه در ایالات متحده» است.  او خاطرنشان کرد: “و لازم نیست چیزی را برای استفاده از آن جابجا کنید – همان عبارت seed را می توان در چندین کیف پول استفاده کرد.”

 Robinhood اخیراً گسترش اروپایی خود را با خرید یک شرکت رمزنگاری تحت نظارت مستقر در بریتانیا آغاز کرد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × یک =