رای جامعه برای سوزاندن بیش از یک میلیون ترا


به نظر می رسد طرح Do Kwon برای احیای اکوسیستم تحت محاصره Terra در حال تحقق است.  توسعه دهندگان اعلام کرده اند که بلاک چین جدید Terra در روز شنبه راه اندازی می شود.  سپس توکن‌های جدید LUNA در تلاشی برای کامل کردن سرمایه‌گذاران آسیب‌دیده Terra منتشر خواهند شد.

 در همین حال، رای حکومتی در مورد پیشنهاد سوزاندن بیش از 1 میلیارد توکن UST از استخر جامعه امروز به تصویب رسید.

 بلاک چین جدید Terra برای راه اندازی شنبه برنامه ریزی شده است

 فروپاشی شبکه Terra کل کریپتوسفر را تکان داد.  با این حال، این پروژه قصد ندارد متوقف شود.

 تیم توسعه Terra در یک توییت روز جمعه اعلام کرد که آنها بی وقفه برای هماهنگی راه اندازی بلاکچین جدید اسپین آف کار می کنند.  آنها خاطرنشان کردند: “با توجه به تغییرات احتمالی، ما انتظار داریم که Terra در تاریخ 28 می 2022 در حدود ساعت 06:00 صبح UTC فعال شود.”

بسیاری از صرافی‌های ارزهای دیجیتال با حمایت از مهاجرت، فهرست‌بندی و فعال کردن تجارت توکن‌های جدید Terra در پلتفرم‌های خود، از طرح احیای حمایت می‌کنند.

 دارندگان LUNA و UST که تحت تأثیر پیامدهای استیبل کوین الگوریتمی قرار گرفته‌اند، توکن‌های جدید LUNA را به صورت دوره‌ای دریافت می‌کنند تا فروش فوری آنها را محدود کنند.  حداقل 30 درصد از توکن های آنها در ابتدا منتشر می شود و بقیه به طور خودکار طی دو سال آینده باز می شوند.

 رای جامعه Terra به تخریب بیش از 1 میلیارد دلار آمریکا

 در دیگر اخبار مرتبط، پیشنهاد رایت مقدار قابل توجهی از توکن های UST امروز به تصویب رسید.  بیش از 1.38 میلیارد توکن که در استخر جامعه Terra و پل زنجیره ای متقاطع روی اتریوم نگهداری می شود، نابود خواهند شد.  این حرکت اساساً عرضه UST را 11 درصد از عرضه فعلی 11.28 میلیارد آن کاهش می دهد.

 هدف اصلی این پیشنهاد، «کاهش بدهی بد معوق» در اقتصاد Terra و کمک به استیبل کوین است که با خلاص شدن از شر بخش عظیمی از عرضه مازاد، به پیوند مورد نظر خود با دلار بازگردد.

 سوزاندن انبوه، همچنین، در تئوری، فشار شدید وارد شده بر قیمت LUNA توسط عرضه متورم UST را کاهش خواهد داد.  Kwon قبلاً یک آدرس رایت UST/LUNA با وجود مخالفت با از بین بردن سکه ها ارائه کرده است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 4 =