|

رای مثبت برای سوزاندن مقدار زیادی BabyDoge

رای پر شور برای سوزاندن مقدار باورنکردنی BabyDoge به نتیجه موفقیت آمیز رسید.  رای اعضای جامعه BabyDoge به تصمیم برای سوزاندن 50 کوادریلیون سکه BabyDoge منجر شد.  این رویداد برای جمعه 1 جولای برنامه ریزی شده است.

 به یاد بیاورید که موضوع سوزاندن بخش زیادی از حجم در گردش برای اولین بار یک ماه قبل از تاریخ سوختن، در اولین تولد پروژه، 1 ژوئن، مطرح شد. در آن زمان، عرضه در گردش 232 کوادریلیون توکن بود.  در پایان رای گیری، BabyDoge قبلاً با حجم عرضه 115 کوادریلیون رسیده بود که همانطور که اکنون مشخص است 50 مورد دیگر قطع خواهد شد.

 واضح است که فقط سکه‌های موجود در شبکه اتریوم برای سوزاندن پیشنهاد می‌شوند.  در حالی که کاملاً مشخص نیست که آیا توکن‌های BabyDoge در شبکه اصلی آن هستند یا خیر، BNB Beacon Chain (BSC سابق) نیز در معرض چنین دستکاری‌هایی قرار خواهد گرفت.

 حرکت قیمت BabyDoge

 نقل قول های BabyDoge با پخش هر دو طرف به اخبار تصمیم در جهت های مختلف واکنش نشان دادند.  در 28 ژوئن، روزی که نتایج رای گیری تایید شد، BabyDoge افزایش 15.8٪ را نشان داد.  با این حال، روز بعد، 18 درصد کاهش یافت که آن را به نقطه ای کمتر از شروع رشد دیروز رساند، جایی که به آرامی خرید شد.  در نتیجه، BabyDoge در حال حاضر 10٪ کمتر از قیمت بسته شدن دیروز و حدود 12٪ کمتر از ارزش های اول ژوئن معامله می شود.

تماشای اینکه چگونه قیمت و مهمتر از همه مهمتر، ارزش بزرگ BabyDoge با سوزاندن 50 کوادریلیون توکن تغییر می کند بسیار جالب خواهد بود.  این ممکن است اولین بار در تاریخ باشد که یک بار سوزاندن توکن در مقیاس وسیع وجود داشته باشد.  ما مطمئن هستیم که رقبای بخش BabyDoge، مانند Shiba Inu با توکن SHIB خود، نیز از نزدیک نظاره گر خواهند بود و حتی ممکن است از برخی ترفندها به نفع خود استفاده کنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *