رشد عرضه هفتگی اتریوم

رشد عرضه هفتگی اتریوم برای اولین بار پس از ادغام کاهش‌یافته است

بر اساس تخمین های ultrasound.money، اتریوم برای اولین بار از زمان ادغام کاهش یافته است زیرا رشد عرضه جدید آن در هفت روز گذشته به -0.12 درصد کاهش یافته است – نتیجه مستقیم افزایش میانگین هزینه های گاز اتریوم بین 20 تا 30 گیگاوی. ، که باعث کاهش انتشار ETH جدید شده است.

پس از گذار اتریوم از مکانیزم اجماع اثبات کار به اثبات سهام در 15 سپتامبر، نرخ ایجاد اتریوم جدید نزدیک به 90 درصد کاهش یافت زیرا جوایز اعتبارسنجی به طور قابل توجهی کمتر از جوایز ماینر است که قبلاً تحت این قانون صادر شده بود. مکانیزم قدیمی اثبات کار

با توجه به اینکه بخشی از کارمزد پردازش تراکنش‌های اتریوم سوزانده می‌شود، انتظار می‌رفت که رشد کلی عرضه هر زمان که کارمزد گاز بالاتر از علامت 15.3 gwei باشد، کاهش پیدا کند – نقطه‌ای که در آن ETH بیشتر از پاداش به اعتبارسنجی‌ها سوزانده می‌شود که منجر به کاهش پاداش‌ها در هر واحد می‌شود. بلوک بعدی

در حالی که میانگین هزینه‌های گاز برای مدتی پس از The Merge پایین مانده بود، هفته گذشته با راه‌اندازی توکن رمزنگاری جدید به نام XEN، ناگهان افزایش یافت. این توکن می تواند توسط هر کاربر اتریوم به صورت رایگان ساخته شود و سپس برای پاداش های بیشتر شرط بندی شود.

از آنجایی که کاربران همچنان به ادعای توکن های بیشتر و بیشتری ادامه می دهند، قرارداد هوشمند پروژه مقادیر زیادی گاز در اتریوم مصرف کرده است. بر اساس داده‌های ultrasound.money، طی هفت روز گذشته، استخراج XEN تقریباً 3700 اتر (4.8 میلیون دلار) سوزانده است که بالاترین میزان در بین تمام برنامه‌های اتریوم است. Foobar توسعه‌دهنده اتریوم روز دوشنبه خاطرنشان کرد: «ETH تنها به لطف توکنی به نام XEN که نیمی از فضای بلاک اتریوم را در روز گذشته مصرف کرده است، دوباره در حال کاهش قیمت است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *