با افزایش تقاضا برای “سکه حریم خصوصی” مونرو و سایر ارزهای دیجیتال که تجربه ای ناشناس و ایمن در بلاک چین ارائه می دهند، از افزایش ارزش خود لذت می برند.  XMR در هفت روز گذشته علیرغم اصلاحات مداوم در بازار کریپتو، به ازای CoinMarketCap، تقریباً 17 درصد افزایش یافت.

 همانطور که داده ها نشان می دهد، XMR تقریباً به طور کامل حرکت بیت کوین و سایر دارایی های دیجیتال در بازار را نادیده می گیرد و طی دو هفته گذشته بدون هیچ ارتباطی حرکت می کند.  علیرغم اصلاح تقریباً 60 درصدی در برخی مواقع، XMR تقریباً نیمی از ضرری که از آوریل گرفته بود را جبران کرده است.

علیرغم حرکت در روند نزولی، XMR یکی از دارایی‌های با عملکرد بهتر در بازار باقی می‌ماند زیرا یکی از پایین‌ترین سطوح همبستگی با بیت‌کوین را دارد، که هفته‌ها در رگه‌های زیانده بود.

 یکی دیگر از ارزهای دیجیتال در مسیر حریم خصوصی

 پیش از این، ارز دیجیتال لایت‌کوین کلاسیک، به‌روزرسانی جدیدی را پیاده‌سازی کرده بود که تراکنش‌های ناشناس را به بلاک چین می‌آورد.  بسیاری از صرافی‌های متمرکز نگرانی‌های خود را با به‌روزرسانی جدید ابراز کردند و به کاربران هشدار دادند که تراکنش‌های ارسال شده به صرافی‌ها را با استفاده از فناوری جدید پردازش نخواهند کرد.

مونرو همیشه کم محبوب ترین سکه در صرافی های ارزهای دیجیتال بوده است، زیرا به دلیل توانایی مونرو در ارسال تراکنش های ناشناس، که باعث محبوبیت بسیار زیادی در بین مجرمان و پولشویان شده است، دائماً با مشکلات نظارتی مواجه است.

 در زمان انتشار، مونرو با موفقیت مقاومت محلی 200 دلار را شکست و اکنون در حدود 205 دلار معامله می شود.  سکه همچنین با اولین مقاومت جدی در مسیر خود مواجه شده است که میانگین متحرک 200 روزه است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *