رشد ۲۰ درصدی توکن SAND در پی انتشار اطلاعیه تشکیل انجمن استاندارهای متاورس توسط غول‌های فناوری

تشکیل انجمن های متاورس

توکن SAND Sandbox، تنها چند روز پس از آنکه شرکت‌های فناوری از جمله متا و مایکروسافت اعلام کردند چیزی به نام انجمن استانداردهای متاورس تشکیل داده‌اند، تقریباً 20 درصد افزایش یافته است.

 بر اساس داده های گردآوری شده توسط CoinMarketCap، SAND در 24 ساعت گذشته، تا زمان نوشتن این مقاله با 19 درصد افزایش به 1.31 دلار رسیده است.  به طور مشابه، در همان بازه زمانی، توکن MANA Decentraland تقریباً 9 درصد افزایش یافت و به 1.02 دلار رسید.

 Sandbox و Decentraland بازی‌های مبتنی بر اتریوم هستند که در آن کاربران می‌توانند زمین‌های مجازی را خریداری کنند – گاهی با میلیون‌ها دلار – و اگر متاورس، اینترنت آینده مبتنی بر NFT، به شکلی که بسیاری پیش‌بینی کرده‌اند، شکوفا شود، هر کدام می‌توانند سود زیادی ببرند.  هرکدام همچنین می‌توانند هدف تصاحب یک غول فناوری شناخته‌شده باشند، و شایعات در حال چرخش هستند.

 هدف اعلام شده مجمع استانداردهای متاورس، که روز سه شنبه اعلام شد و همچنین شامل علی بابا و سونی نیز می شود، تقویت هماهنگی و همکاری میان صدها شرکتی است که برای تثبیت خود در هر متاورژنی تلاش می کنند.

بسیاری از جامعه Web3 همچنان شک دارند.  دنی گرین، مدیر کل Meebits DAO، به Decrypt گفت: “در پایان روز، ما برای آینده ای غیرمتمرکز می جنگیم و اینها شرکت هایی هستند که نماینده سهامداران هستند.”

 یات سیو، بنیانگذار و رئیس اجرایی Animoca Brands، شرکت نرم‌افزاری و سرمایه‌گذاری خطرپذیر 5 میلیارد دلاری که پشت پروژه‌های متاورس متعدد از جمله The Sandbox قرار دارد، قبلاً جاه‌طلبی‌های متا را “استعمار دیجیتال” نامیده بود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 1 =