رشد ۶ درصدی توکن ترون پیش از راه‌اندازی استیبل کوین این شبکه

رشد ۶ درصدی توکن ترون پیش از راه‌اندازی استیبل کوین این شبکه دارا صدهزاری

طبق داده‌های CoinMarketCap، ارزش TRX در 24 ساعت گذشته افزایش یافته است زیرا Tron برای انتشار استیبل کوین الگوریتمی خود، USDD، در 5 مه آماده می‌شود. استیبل کوین الگوریتمی قرار است در 5 می منتشر شود و وارد گردش شود.  از طریق پروتکل زنجیره ای متقابل BTTC در اتریوم و زنجیره BNB در دسترس باشد.

 TRON DAO برای راه‌اندازی USDD (USD غیرمتمرکز)، یک استیبل کوین غیرمتمرکز که هدف آن دسترسی به امور مالی برای همه با استفاده از ریاضیات و الگوریتم‌ها است، با بازیگران اصلی بلاک چین همراه شد.  ترون می گوید که از طریق USDD Stablecoin، عصر Stablecoin 3.0 را آغاز خواهد کرد.

 در میان اخبار مثبت، این شبکه کاربران جدیدی پیدا کرده است، به طوری که طبق گزارش ، تعداد حساب های کاربری در Tron به 90 میلیون رسیده است.

 برخلاف استیبل کوین‌هایی مانند تتر (USDT) که از دارایی‌های فیات، ارزها و سایر ابزارها برای تعیین قیمت خود استفاده می‌کنند، استیبل کوین‌های الگوریتمی توسط خود ارزهای دیجیتال پشتیبانی می‌شوند.  ترون از ابتدای ماه مه پس از اعلام تاریخ راه اندازی استیبل کوین، ارزش خود را افزایش داده است.  بر اساس هفت روز، TRX به ازای هر داده CoinMarketCap نزدیک به 25٪ افزایش یافته است.

 جاستین سان، بنیانگذار ترون، نسبت به پذیرش کریپتو در کشورهای حوزه کارائیب خوش بین است

 بنیانگذار ترون، سفیر و نماینده دائم گرانادا در سازمان تجارت جهانی، جاستین سان اخیراً نظرات خود را در مورد بلاک چین و ارزهای دیجیتال در «همسویی آینده»، اولین مستند تاریخ توسعه بیت کوین که توسط The Future is Now ارائه شده است، به اشتراک گذاشته است.  جاستین سان در «همسویی آینده» می‌گوید: «ما می‌توانیم با حذف موانع زیرساخت‌های مالی برای همه مفید باشیم.  این نشان دهنده اعتماد بسیاری از آینده پژوهان به فناوری های بلاک چین و اجماع و انتظار قوی برای تمرکززدایی است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + دو =