در حالی که بازار در حال شستن اشک های خونین خود است، تیم Otherside تصمیم گرفت یک ویدیوی با گیم پلی و یک وب سایت برای پروژه آینده متاورس منتشر کند.

در وب‌سایت جدید، با چندین جزئیات مشابه «آدرساید» مواجه هستیم:

دارندگان کلکسیون متاورس NFT مخصوص Otherdeed می توانند در تست ها و دموهای بازی شرکت کنند تا ظاهر نهایی آن را مشخص کنند.

چنین اعلامیه ای در مقیاس بزرگ و الهام بخش به طرفداران پروژه اعتماد به نفس داد و قیمت $APE را تنها در دو روز 70٪ افزایش داد.

علاوه بر این، خود توکن با میانگین اندازه خرید 36138 دلار بین 100 نهنگ برتر اتر، به لیست 10 خرید برتر در 24 ساعت گذشته در میان بزرگترین نهنگ‌های اتریوم بازگشت.  علاوه بر این، APE حتی تبدیل به پرکاربردترین قرارداد هوشمند در بین 500 نهنگ برتر اتریوم در آن زمان شد.

 میمون ها همچنان به شکستن مرزها ادامه می دهند

حماسه Otherside که از اول ماه مه آغاز شد، همچنان به ارائه اخبار منظم ادامه می دهد.  جامعه BAYC را قطعا می‌توان خبرسازان اصلی دنیای رمزارز در حال حاضر – از نظر مثبت، نه به روش Terra – نامید.

شایان ذکر است که چگونه پروژه متاورس “Otherside” تمام 55000 قطعه زمین موجود NFT موجود در Otherdeed را ظرف سه ساعت پس از شروع مناقصه عمومی فروخت.

سپس قیمت یک توکن 305 دلار APE بود.  در مجموع، این شرکت موفق به جمع آوری 16.7 میلیون APE شد که معادل 317 میلیون دلار است.  این یک رکورد عرضه عمومی توسط یک پروژه NFT بود.

طبق گفته Etherscan، فروش توکن های Otherdeed باعث شد که هزینه گاز بلاک چین اتریوم به 8000 GWEI افزایش یابد و کل عرضه اتریوم تا حدود 18 درصد کاهش یابد.

آزمایشگاه یوگا سپس اظهار داشت که ApeCoin به بلاک چین خود برای مقیاس بندی مناسب نیاز دارد و قول داد که هزینه تراکنش را جبران کند.

میمون ها با وجود هراس عمومی در بازار به حرکت رو به جلو و الهام بخش مثبت ادامه می دهند.  قطعا دنبال کردن سفر آنها بسیار جالب خواهد بود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *