ریپل در بین ۱۰ استارت‌آپ برتر آمریکا قرار دارد

شرکت ریپل در 10 استارتاپ برتر

ریپل در بین ۱۰ استارت‌آپ برتر آمریکا قرار دارد

ریپل تنها شرکت ارز دیجیتالی است که در بین ۱۰ استارت‌آپ برتر آمریکا قرار دارد

شرکت بلاک چین ریپل همچنان به رشد خود ادامه می دهد که باعث شده است تا این شرکت به عنوان تنها شرکت مرتبط با ارزهای دیجیتال در بین ده استارت آپ برتر ایالات متحده رتبه بندی شود.

بر اساس داده های به دست آمده توسط Finbold، از نوامبر 2022، Ripple با ارزش 15 میلیارد دلار در رتبه دهم در میان استارت آپ های پیشرو ایالات متحده قرار گرفت.

شایان ذکر است که آخرین ارزیابی ریپل پس از تصمیم این شرکت برای بازخرید سهام از سرمایه گذارانی که در سال 2019 دور سری C 200 میلیون دلاری آن را تامین مالی کردند، ظاهر شد.

ارزش گذاری یک عنصر صعودی در رشد ریپل است، با توجه به اینکه این شرکت با شکایت کمیسیون بورس اوراق بهادار (SEC) به دلیل بحث در مورد انتشار توکن بومی خود، XRP، مواجه است. با پیشرفت پرونده، به نظر می رسد که اعتماد سرمایه گذاران به ریپل مخدوش است، زیرا شرکت قبل از پایان موضوع، برنده های جزئی را ثبت می کند.

این پرونده که احتمالاً تأثیرات گسترده‌ای بر بازار کلی ارزهای دیجیتال خواهد داشت، بر این موضوع تمرکز دارد که آیا Ripple و مدیران ارشد آن XRP را به عنوان امنیت بدون مجوز به مردم فروخته‌اند یا خیر.

در این مورد، ریپل با ایجاد یک دفاع مستحکم، اعتماد سرمایه گذاران را افزایش داده است. بخشی از دفاع ریپل با اعلام اینکه اتریوم (ETH) یک امنیت نیست در حالی که XRP است، SEC را به تضاد منافع متهم می کند.

در عین حال، سهم قابل توجهی از ارزش گذاری ریپل از تجارت رو به رشد پرداخت این شرکت ناشی می شود. ریپل در ماه‌های اخیر به مشارکت با بازیگران مالی سنتی که از سیستم‌های پرداخت خود استفاده می‌کنند، ادامه داده است.

با استفاده از ریپل از توکن XRP برای تسهیل پرداخت‌های بین‌مرزی، این توکن با پیشرفت پرونده پرمخاطب، سودهایی را ثبت کرده است. جالب توجه است که XRP پس از اعلام اولین مورد مخزن شد. با این حال، این توکن در هفته های اخیر فشار خرید را به خود جلب کرده است زیرا کارشناسان حقوقی پیش بینی می کنند که Ripple ممکن است برنده این موضوع باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − چهار =